Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
110-150 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Lorina Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Lorina Bel Bantlı Hasta Bezi L 30’Lu

Satıcı: PETFOR

579,90 TL

(19,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 579.90
Lorina Belbantlı Hasta Bezi Large 9,5 Damla 30'lu

Satıcı: girbakal

614,10 TL

(20,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 614.10
Lorina Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Large 30'Lu 8 Paket 240 Adet

Satıcı: PETFOR

4.030,90 TL

(16,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4030.90
Lorina Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi L 30'Lu 8 Paket 240 Adet

Satıcı: petfor

4.069,90 TL

(16,96 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 4069.90
Lorina Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi L 30'Lu 3 Paket 90 Adet

Satıcı: petfor

1.564,90 TL

(17,39 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 1564.90
Lorina Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Large 30'Lu

Satıcı: PETFOR

619,90 TL

(20,66 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 619.90
Lorina Belbantlı Büyük Boy L 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

638,60 TL

(21,29 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 638.60
Lorina Belbantlı Hasta Bezi Large 9,5 Damla 30'lu

Satıcı: petfor

684,90 TL

(22,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 684.90
Lorina Bel Bantlı Hasta Bezi L 30’Lu

Satıcı: Dermohouse

771,40 TL

(25,71 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 771.40
Moly Bel Bantlı Hasta Bezi Large 30'Lu X 2 Adet

Satıcı: Dermohouse

964,10 TL

(32,14 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 964.10
Lorina Belbantlı Büyük Boy L 30 Lu 2 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

1.192,00 TL

(39,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1192.00
Lorina Belbantlı Büyük Boy L 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: umut med

1.270,90 TL

(42,36 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 1270.90

Lorina Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Lorina Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Lorina Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

110-150 cm
Var

Lorina Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Lorina Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.