Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
120-180 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Lorina XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Lorina Bel Bantlı Hasta Bezi Xl 30'Lu

Satıcı: Dermohouse

564,80 TL

(18,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 564.80
Lorina Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30'Lu 3 Paket 90 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.539,00 TL

(17,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1539.00
Lorina Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30'Lu 8 Paket 240 Adet

Satıcı: PETFOR

4.129,90 TL

(17,21 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 4129.90
Lorina Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30'Lu 3 Paket 90 Adet

Satıcı: PETFOR

1.619,90 TL

(18,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1619.90
Lorina Bel Bantlı Hasta Bezi Xlarge 30 Lu 4 Paket 120 Adet

Satıcı: Cicimama Market

2.256,20 TL

(18,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2256.20
Lorina Bel Bantlı Xl Hasta Bezi 30’Lu

Satıcı: PETFOR

594,90 TL

(19,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 594.90
Lorina Bel Bantlı Xl Hasta Bezi 30 Lu XL

Satıcı: petfor

599,90 TL

(20,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 599.90
Lorina Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30'Lu

Satıcı: PETFOR

599,90 TL

(20,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 599.90
LORİNA BELBANTLI EKSTRA BÜYÜK BOY XLARGE HASTA BEZİ 30 ADET

Satıcı: PETFOR

599,90 TL

(20,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 599.90
Lorina Bel Bantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

638,10 TL

(21,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 638.10
Lorina 6 Damla Belbantlı Ekstra Büyük Boy (Xl) 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

638,60 TL

(21,29 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 638.60
Lorina Belbantlı Hasta Bezi XL 30'Lu

Satıcı: Neomed

669,28 TL

(22,31 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 669.28
Lorina Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi XL 30'Lu 2 Paket 60 Adet

Satıcı: petfor

1.377,45 TL

(22,96 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 1377.45
Lorina Belbantlı Hasta Bezi XL 30'Lu

Satıcı: petfor

760,45 TL

(25,35 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 760.45
Lorina 6 Damla Belbantlı Ekstra Büyük Boy (Xl) 30'Lu 60 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Cicimama Market

1.192,00 TL

(39,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 1192.00

Lorina XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Lorina XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Lorina XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

120-180 cm
Var

Lorina XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Lorina XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.