Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bez Merkezi
485,00 TL(16,17 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 485.00 Mavi Beyaz Ped Ekstra Tekstil Yüzeyli Yetişkin Bel Bantlı Hasta Bezi XL 5 x 30'luSatıcı: MandaşGroup
2.225,34 TL(14,84 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 2225.34 Mavi beyaz Pedekstra Tekstil Yüzeyli Yetişkin Hasta Bezi Xlarge 30 Adet XL BedenSatıcı: Bez Merkezi
499,00 TL(16,63 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 499.00 Mavi beyaz Ped Ekstra Tekstil Yüzeyli Yetişkin Bel Bantlı Hasta Bezi Xl Ekstra Büyük 30 AdetSatıcı: PAŞALI_HAN
529,95 TL(17,67 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 529.95 Mavi beyaz Ped Ekstra Tekstil Yüzeyli Yetişkin Bel Bantlı Hasta Bezi Xl Ekstra Büyük 30 AdetSatıcı: İDEAL GROSS
575,00 TL(19,17 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 575.00 Mavi beyaz Ped Ekstra Tekstil Yüzeyli Yetişkin Bel Bantlı Hasta Bezi Xl Ekstra Büyük 30 AdetSatıcı: Mandaş Group - Bebek Bezi Dünyası
629,99 TL(21,00 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 629.99 Mavi Beyaz Pedekstra Tekstil Yüzeyli Yetişkin Bel Bantlı Hasta Bezi XL 8 x 30'LuSatıcı: MandaşGroup
5.316,09 TL(22,15 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 5316.09 Mavi Beyaz Ped Ekstra Tekstil Yüzeyli Yetişkin Bel Bantlı Hasta Bezi XL Ekstra Büyük 30 AdetSatıcı: Mandaş Group
674,85 TL(22,50 TL/Adet)
+ Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 684.85 Ped Ekstra XL Büyük Boy Bel Bantlı Hasta Bezi 30'LuSatıcı: MandaşGroup
692,34 TL(23,08 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 692.34