Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
100-150 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Önlem Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Önlem Yetişkin Hasta Bezi L 30'Lu

Satıcı: Neomed

504,10 TL

(16,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 504.10
Önlem Hasta Bezi Large 30x8 Adet

Satıcı: e-grossmarket

4.150,07 TL

(17,29 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 4150.07
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy L 4 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket

2.139,47 TL

(17,83 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2139.47
Önlem Belbantlı Hasta Bezi L 2 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket

1.075,03 TL

(17,92 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1075.03
Önlem Large Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: e-yaşlı

558,14 TL

(18,60 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 558.14
Önlem Hasta Bezi 100-150 Cm L 30'Lu

Satıcı: Neomed

592,74 TL

(19,76 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 592.74
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy Large Eko 30 Lu

Satıcı: Neomed

592,74 TL

(19,76 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 592.74
Önlem Large Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: e-grossmarket

603,89 TL

(20,13 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 603.89
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy L 4 x 30'lu

Satıcı: anlmedikal

2.492,00 TL

(20,77 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2492.00
Önlem Large Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Mandaş Group

659,88 TL

(22,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 659.88
Önlem Yetişkin Hasta Bezi L 30'Lu

Satıcı: tyco

667,50 TL

(22,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 667.50
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy L 2 x 30'lu

Satıcı: BİLMARMARKET

1.407,52 TL

(23,46 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 1407.52
Önlem Belbantlı Hasta Bezi L 2 x 30'lu

Satıcı: anlmedikal

1.424,00 TL

(23,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 1424.00
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Büyük Boy Large Eko 30 Lu

Satıcı: BİLMARMARKET

747,16 TL

(24,91 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 747.16
Gpturkgrup Önlem Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Lu Large

Satıcı: Gümüş Medikal

774,00 TL

(25,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 774.00
Önlem Tekstil Yüzeyli Belbantlı Büyük Boy L 30'lu 4 Adet Hasta Bezi

Satıcı: e-grossmarket

2.084,93 TL

(69,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

16 2084.93

Önlem Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Önlem Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Önlem Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Hasta Bezi 30 adet 504,10 TL(16,80 TL/Adet)
Önlem Large Belbantlı Yetişkin Bezi 7 Adet Hasta Bezi 7 adet Fiyat bulunamadı

Önlem Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

100-150 cm
Var

Önlem Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Önlem Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.