Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
85-125 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Önlem Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Önlem Medium Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

499,00 TL

(16,63 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 499.00
Önlem Belbantlı Hasta Bezi M 4 x 30'lu

Satıcı: E-GrossMarket | 48 yorum

2.016,65 TL

(16,81 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 2016.65
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy ( Medium) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

532,90 TL

(17,76 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 532.90
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy ( Medium) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

532,90 TL

(17,76 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 532.90
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy ( Medium ) 30 Adet

Satıcı: e-grossmarket

548,45 TL

(18,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 548.45
Önlem Medium Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: e-grossmarket

548,45 TL

(18,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 548.45
Önlem Bel Bantlı Hasta Bezi M Beden 30'Lu

Satıcı: Neomed

560,70 TL

(18,69 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 560.70
Önlem Belbantlı Hasta Bezi Eko Orta Boy M Beden 30 Lu

Satıcı: Neomed

560,70 TL

(18,69 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 560.70
Önlem Belbantlı Hasta Bezi M-Medium Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

567,80 TL

(18,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 567.80
Önlem Belbantlı Hasta Bezi 30 Lu Medium (M)

Satıcı: Neomed Market

567,80 TL

(18,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 567.80
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı Medium M 80 - 120 Cm 30 Lu

Satıcı: Bilmar Market

632,60 TL

(21,09 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 632.60
Önlem Hasta Bezi Bel Bantlı Tekstil Yüzey Medium Orta 2 x 30'Lu

Satıcı: BİLMARMARKET

1.310,83 TL

(21,85 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 1310.83
Önlem Hasta Bezi Bel Bantlı Tekstil Yüzey Medium Orta (30 Adet)

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

657,30 TL

(21,91 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 657.30
Önlem Medium Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Şehzade Online

664,44 TL

(22,15 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 664.44
GPTURKGRUP Önlem Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Lu Medıum

Satıcı: Gümüş Medikal

774,00 TL

(25,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 774.00
Gpturkgrup Önlem Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Lu Medıum

Satıcı: GÜMÜŞ TIBBİ CİHAZLAR

990,00 TL

(33,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 990.00
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy ( Medium ) 30'lu x 2 Adet

Satıcı: e-grossmarket

991,97 TL

(33,07 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

17 991.97
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy ( Medium) 30'Lu X 2 Adet

Satıcı: egrossmarket

1.039,90 TL

(34,66 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 1039.90
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı Medium M 80 - 120 Cm 30 Lu X 2 Adet

Satıcı: Bilmar Market

1.159,70 TL

(38,66 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 1159.70
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy ( Medium) 30 Adet X 4 Adet

Satıcı: egrossmarket

1.883,90 TL

(62,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 1883.90
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy ( Medium ) 30 Adet x 4 Adet

Satıcı: e-grossmarket

1.965,14 TL

(65,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

21 1965.14

Önlem Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Önlem Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

Önlem Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Hasta Bezi 30 adet 499,00 TL(16,63 TL/Adet)
Önlem Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 8 Adet Hasta Bezi 8 adet Fiyat bulunamadı

Önlem Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

85-125 cm
Var

Önlem Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Önlem Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.