Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
120-160 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Önlem XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Önlem Xlarge Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

548,00 TL

(18,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 548.00
Önlem Belbantlı Hasta Bezi Eko Ekstra Büyük Boy XL 4 x 30'lu

Satıcı: kaytika

2.149,00 TL

(17,91 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 2149.00
Önlem Belbantlı Hasta Bezi 30 Lu Xlarge (Xl)

Satıcı: BİLGEMED

549,60 TL

(18,32 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 549.60
Önlem Belbantlı Hasta Bezi Eko Ekstra Büyük Boy XL 2 x 30'lu

Satıcı: kaytika

1.129,00 TL

(18,82 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1129.00
Önlem Hasta Bezi XL 4 x 30'Lu 120 Adet

Satıcı: E-GrossMarket | 41 yorum

2.258,73 TL

(18,82 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 2258.73
Önlem Belbantlı Hasta Bezi Eko Ekstra Büyük Boy XL 30'lu

Satıcı: Neomed

582,51 TL

(19,42 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 582.51
Önlem Belbantlı Hasta Bezi Eko Ekstra Büyük Boy XL 30'lu

Satıcı: kaytika

599,95 TL

(20,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 599.95
Önlem Xlarge Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: e-yaşlı

601,14 TL

(20,04 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 601.14
Önlem Xlarge Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: Şehzade Online

619,36 TL

(20,65 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 619.36
Önlem Hasta Bezi Bel Bantlı Tekstil Yüzey XL Ekstra Büyük (30 Ade

Satıcı: Neomed

623,89 TL

(20,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 623.89
Önlem Belbantlı Hasta Bezi XL Beden 120-160 Cm 30'Lu

Satıcı: Neomed

623,89 TL

(20,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 623.89
Önlem Xlarge Yetişkin Hasta Bezi - 30 Adet

Satıcı: e-grossmarket

632,60 TL

(21,09 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 632.60
Önlem Yetişkin Hasta Bezi XL 30'Lu

Satıcı: Neomed

639,80 TL

(21,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 639.80
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy ( X Large) 30 Adet

Satıcı: egrossmarket

639,90 TL

(21,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 639.90
Hasta Bezi Bel Bantlı Xl 30' Lu

Satıcı: egrossmarket

639,90 TL

(21,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 639.90
Önlem Yetişkin Hasta Bezi XL 30'Lu

Satıcı: E-GrossMarket

642,49 TL

(21,42 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 642.49
Önlem Belbantlı Hasta Bezi Xl- Extra Large Beden 30 Adet

Satıcı: Neomed Market

654,40 TL

(21,81 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 654.40
Önlem Belbantlı Hasta Bezi 30 Lu Xlarge (Xl)

Satıcı: Neomed Market

654,40 TL

(21,81 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 654.40
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı Extra Large Xl 120 - 170 Cm 30 Lu

Satıcı: Bilmar Market

695,20 TL

(23,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 695.20
Önlem Yetişkin Hasta Bezi XL 30'Lu

Satıcı: gokcecetin

756,50 TL

(25,22 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

20 756.50
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy ( X Large) 30 Adet X 2 Adet

Satıcı: egrossmarket

1.161,90 TL

(38,73 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 1161.90
Önlem Yetişkin Hasta Bezi Bel Bantlı Extra Large Xl 120 - 170 Cm 30 Lu X 2 Adet

Satıcı: Bilmar Market

1.277,60 TL

(42,59 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 1277.60
Önlem Tekstil Yüzeyli Belbantlı Ekstra Büyük Boy Xl 30'Lu 3 Adet Hasta Bezi

Satıcı: egrossmarket

1.615,90 TL

(53,86 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

23 1615.90
Hasta Bezi Xl Beden 30 Lu - 4 Adet

Satıcı: egrossmarket

2.119,90 TL

(70,66 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

24 2119.90

Önlem XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

Önlem XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Temel Özellikleri

120-160 cm
Var

Önlem XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Önlem XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.