Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
110-150 cm

ProSafe Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Prosafe Belbantlı Büyük Boy L 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: KOZİ-TİC

491,00 TL

(16,37 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 491.00
Prosafe Tekstil Yüzeyli Bel Bantlı Yetişkin Hasta Bezi Large 30'Lu 3 Paket 90 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.537,00 TL

(17,08 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 1537.00
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'lu L

Satıcı: prosafe

542,90 TL

(18,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 542.90
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi Large Büyük 4 x 30'lu

Satıcı: Neomed

2.195,63 TL

(18,30 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2195.63
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi L 4 x 30'lu

Satıcı: Neomed

2.195,63 TL

(18,30 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 2195.63
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi L 4 x 30'lu

Satıcı: kaytika

2.199,00 TL

(18,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 2199.00
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'lu L

Satıcı: Prosafe

567,45 TL

(18,92 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 567.45
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'Lu

Satıcı: Neomed Market

571,00 TL

(19,03 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 571.00
Prosafe Hasta Bezi Belbantlı Large 30'Lu (12'Li)

Satıcı: umut med

6.936,00 TL

(19,27 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 6936.00
Prosafe 2'Li Prosafe Hasta Bezi Belbantlı Large 30'Lu

Satıcı: Neomed Market

1.168,30 TL

(19,47 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1168.30
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi L 30'lu

Satıcı: vitamera

587,04 TL

(19,57 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 587.04
Prosafe Belbantlı Büyük Boy (L) Hasta Bezi 30'Lu

Satıcı: Neomed Market

596,40 TL

(19,88 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 596.40
Prosafe Belbantlı Büyük Boy (L) Hasta Bezi 30'Lu

Satıcı: Neomed Market

596,40 TL

(19,88 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 596.40
Prosafe Hasta Alt Bezi Belbantlı Large (30'Lu)

Satıcı: umut med

597,00 TL

(19,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 597.00
Prosafe Belbantlı Textil Yüzey Hasta Bezi 30'Lu Large

Satıcı: umut med

598,00 TL

(19,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 598.00
Prosafe Belbantlı Büyük Boy L 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: umut med

598,00 TL

(19,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 598.00
Prosafe Bel Bant Hasta Bezi 30'Lu Large

Satıcı: umut med

598,00 TL

(19,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 598.00
Prosafe Hasta Bezi Belbantlı(Cırtlı) 30'Lu L

Satıcı: umut med

598,00 TL

(19,93 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 598.00
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi Large Büyük 4 x 30'lu

Satıcı: umutmedikal

2.394,10 TL

(19,95 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

19 2394.10
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi L 30'lu

Satıcı: kaytika

599,95 TL

(20,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

20 599.95
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'lu L

Satıcı: kaytika

599,95 TL

(20,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

21 599.95
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi L 30'lu

Satıcı: adenmedikal

600,75 TL

(20,03 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

22 600.75
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'lu L

Satıcı: caresoft

605,11 TL

(20,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

23 605.11
Prosafe Belbantlı Large Büyük Boy Hasta Bezi 30 Adet 1 Paket L

Satıcı: NMGRUP

773,30 TL

(25,78 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

24 773.30
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'Lu

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

961,02 TL

(32,03 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

25 961.02
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'lu X2

Satıcı: Egeimpex

1.034,58 TL

(34,49 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

26 1034.58
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'lu x2

Satıcı: Neomed Market

1.060,00 TL

(35,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

27 1060.00
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'lu x2

Satıcı: Prosafe

1.130,05 TL

(37,67 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

28 1130.05
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Büyük 30'lu x2

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

1.905,68 TL

(63,52 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

29 1905.68

ProSafe Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

ProSafe Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ProSafe Large Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.