Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
85-125 cm

ProSafe Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta 30'lu M

Satıcı: prosafe

489,50 TL

(16,32 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 489.50
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi Medium Orta 4 x 30'lu

Satıcı: Neomed

2.008,73 TL

(16,74 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2008.73
Prosafe Yetişkin Bezi Bel Bantlı Tekstil Yüzey M - Medium - Orta Boy 30 Adet Tekli Pk

Satıcı: Mandaş Group

525,30 TL

(17,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 525.30
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'Lu

Satıcı: Neomed Market

528,00 TL

(17,60 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 528.00
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi 30'lu M

Satıcı: Prosafe

533,50 TL

(17,78 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 533.50
Prosafe Medium Yetişkin Hasta Bezi 30'Lu

Satıcı: umutmedikal

534,00 TL

(17,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 534.00
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta (M) 30'Lu

Satıcı: BEZEVİM

539,90 TL

(18,00 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 539.90
Prosafe Hasta Bezi Belbantlı Medium 30'Lu (12'Li)

Satıcı: IYAŞ AVM

6.499,20 TL

(18,05 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 6499.20
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'lu M

Satıcı: prosafe

542,01 TL

(18,07 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 542.01
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta (M) 30'Lu

Satıcı: BİLGEMED

545,50 TL

(18,18 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 545.50
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi Medium Orta 4 x 30'lu

Satıcı: umutmedikal

2.188,51 TL

(18,24 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 2188.51
Prosafe Belbantlı Orta Boy (M) Hasta Bezi 30'Lu

Satıcı: Neomed Market

547,40 TL

(18,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 547.40
Prosafe 6'Lı Prosafe Hasta Bezi Belbantlı Medium 30'Lu

Satıcı: IYAŞ AVM

3.303,30 TL

(18,35 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 3303.30
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi M 6 X 30'Lu

Satıcı: IYAŞ AVM

3.331,60 TL

(18,51 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 3331.60
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'Lu

Satıcı: BEZEVİM

557,50 TL

(18,58 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 557.50
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi Medium Orta 4 x 30'lu

Satıcı: bezevim

2.251,59 TL

(18,76 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

16 2251.59
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'lu M

Satıcı: Neomed

577,61 TL

(19,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

17 577.61
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'lu M

Satıcı: caresoft

578,41 TL

(19,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

18 578.41
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi 85 - 125 Cm M Orta 30 Lu

Satıcı: Bilmar Market

579,30 TL

(19,31 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

19 579.30
Prosafe Belbantlı Orta Boy M 30'Lu Hasta Bezi

Satıcı: umut med

589,00 TL

(19,63 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

20 589.00
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'lu M

Satıcı: BİLMARMARKET

632,89 TL

(21,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

21 632.89
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi M 30'lu M

Satıcı: nasamedikal

667,50 TL

(22,25 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

22 667.50
6'lı Prosafe Hasta Bezi Belbantlı Medium 30'lu

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

4.633,87 TL

(25,74 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

23 4633.87
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi 30'lu M

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

859,30 TL

(28,64 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

24 859.30
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta (M) 30'Lu X2

Satıcı: Neomed Market

954,00 TL

(31,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

25 954.00
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta (M) 30'Lu X2

Satıcı: Egeimpex

1.065,54 TL

(35,52 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

26 1065.54
Prosafe Belbantlı Hasta Bezi Orta (M) 30 Adet (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

1.065,96 TL

(35,53 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

27 1075.96
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta (M) 30'Lu X2

Satıcı: Prosafe

1.164,00 TL

(38,80 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

28 1164.00
Prosafe Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Orta (M) 30'Lu X2

Satıcı: MEDİCALİTRİYAT

1.414,70 TL

(47,16 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

29 1414.70

ProSafe Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

ProSafe Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ProSafe Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.