Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Bel Ölçüsü:
100-150 cm

PureMed Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyatları

Puremed 30 Lu M Beden Hasta Bezi

Satıcı: BEZEVİM

566,90 TL

(18,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 566.90
Puremed Tekstil Yüzey Yetişkin Hasta Bezi Orta Boy 30 Lu 4 Paket 120 Kullanım

Satıcı: BEZEVİM

1.700,90 TL

(14,17 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 1700.90
Puremed Hasta Bezi Tekstil Yüzey Yetişkin Hasta Bezi Orta Medium Boy 30 'Lu 3 Paket 90 Kullanım

Satıcı: BEZEVİM

1.322,90 TL

(14,70 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1322.90
Puremed Orta-Medium Boy Tekstil Yüzey Yetişkin Hasta Bezi 30 Lu 2 Paket 60 Kullanım

Satıcı: BEZEVİM

944,90 TL

(15,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 944.90
Puremed Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi 30 Adet M Beden

Satıcı: BEZEVİM

566,90 TL

(18,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 566.90
Puremed Belbantlı Yetişkin Hasta Bezi Medium 85X125 Cm 30 Adet

Satıcı: BEZEVİM

566,90 TL

(18,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 566.90
Puremed Orta-Medium Boy Tekstil Yüzey Yetişkin Hasta Bezi 30 Lu 1 Paket

Satıcı: BEZEVİM

566,90 TL

(18,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 566.90
Puremed Hasta Bezi Bel Bantlı M Orta 30 Adet

Satıcı: BEZEVİM

566,90 TL

(18,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 566.90
Puremed Yetişkin Hasta Bezi 30'Lu M

Satıcı: BEZEVİM

566,90 TL

(18,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 566.90
Puremed Medium Belbantlı Hasta Alt Bezi 30'Lu

Satıcı: BEZEVİM

566,90 TL

(18,90 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 566.90

PureMed Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Fiyat Geçmişi

PureMed Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Ürün Ailesi

PureMed Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PureMed Medium Belbantlı Yetişkin Bezi 30 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.