Ürün Tipi:
Cinsiyet:
Beden:
Yoğunluk:
Bel Ölçüsü:
120-160 cm
Islaklık Göstergesi:
Var

Tena ProSkin Slip Maxi XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 24 Adet Fiyatları

Tena Belbantlı Hasta Bezi Ekstra Büyük Boy 8 Damla Maxi 24 Lü

Satıcı: Neomed Market

1.245,00 TL

(51,88 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 1245.00
Tena Proskin Slip Maxi 8 Damla Ekstra Büyük Boy Xlarge Belbantlı Hasta Bezi 24'Lü 3 Paket / 72 Adet

Satıcı: Bez Merkezi

3.607,00 TL

(50,10 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3607.00
Tena Proskin Slip Maxi 8 Damla Ekstra Büyük Boy Xlarge Belbantlı Hasta Bezi 24'Lü 4 Paket / 96 Adet

Satıcı: Bez Merkezi

4.999,00 TL

(52,07 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4999.00
Tena Proskin Slip Maxi Belbantlı Hasta Bezi Xl-Extra Large Beden 24 Adet

Satıcı: Neomed Market

1.298,20 TL

(54,09 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1298.20
Tena Proskin Slip Maxi 8 Damla Ekstra Büyük Boy Xlarge Belbantlı Hasta Bezi 24'Lü 2 Paket / 48 Adet

Satıcı: Bez Merkezi

2.599,00 TL

(54,15 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2599.00
Tena Proskin Slip Maxi 8 damla Xlarge Belbantlı Hasta Bezi 24'lü

Satıcı: medikalcimburada

1.316,66 TL

(54,86 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 1316.66
Tena Proskin Slip Maxi 8 damla Ekstra Büyük Boy Xlarge Belbantlı Hasta Bezi 24'lü 4 paket / 96 adet

Satıcı: Bez Merkezi

5.389,02 TL

(56,14 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 5389.02
Tena Proskin Slip Maxi 8 damla Ekstra Büyük Boy Xlarge Belbantlı Hasta Bezi 24'lü 2 paket / 48 adet

Satıcı: Bez Merkezi

2.695,00 TL

(56,15 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 2695.00
Tena Proskin Slip Maxi 8 damla Ekstra Büyük Boy Xlarge Belbantlı Hasta Bezi 24'lü 1 paket

Satıcı: Bez Merkezi

1.371,02 TL

(57,13 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 1371.02
Tena Proskin Slip Maxi 8 Damla Xlarge Belbantlı Hasta Bezi 24 Adet

Satıcı: Medikalcim Burada

1.391,50 TL

(57,98 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1391.50
Tena Maxi 8 Damla Belbantlı Hasta Bezi Extra Büyük Boy XL (1 x 24 Adet)

Satıcı: Neomed Market

1.510,00 TL

(62,92 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 1520
Tena Proskin Slip Maxi Bel Bantlı Yetişkin Bezi XL - Ekstra Large - Extra Large 24 Adet

Satıcı: Mandaş Group

1.559,73 TL

(64,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 1559.73
Tena Proskin Slip Maxi Bel Bantlı Yetişkin Bezi XL-Ekstra Large-Extra Large 24 Adet

Satıcı: Mandaş Group

2.729,99 TL

(113,75 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2739.99
Tena 8 Damla Belbantlı Hasta Bezi Büyük Boy XL 72 Adet

Satıcı: melambalaj

3.608,00 TL

(150,33 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 3608.00
Tena Proskin Slip Maxi Belbantlı Ekstra Büyük Boy Xl 24'Lü 3 Adet Hasta Bezi

Satıcı: Neomed Market

3.844,80 TL

(160,20 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 3844.80
Tena 8 Damla Belbantlı Hasta Bezi Büyük Boy XL 72 Adet

Satıcı: Neomed

3.957,36 TL

(164,89 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 3957.36

Tena ProSkin Slip Maxi XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 24 Adet Fiyat Geçmişi

Tena ProSkin Slip Maxi XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 24 Adet Temel Özellikleri

120-160 cm
Var

Tena ProSkin Slip Maxi XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 24 Adet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Tena ProSkin Slip Maxi XLarge Belbantlı Yetişkin Bezi 24 Adet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.