Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: COMFORT MEDİKAL
249,99 TL(8,33 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 249.99 Tena Proskin Slip Plus 6 Damla Belbantlı Hasta Bezi Küçük Boy S 30'LuSatıcı: melambalaj
450,00 TL(15,00 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 450.00 Tena Proskin Slip Plus 6 damla Küçük Boy Small Belbantlı Hasta Bezi 30'lu 3 paket/90 adet 1.458,00 TL(16,20 TL/Adet)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1468 TENA Proskin Slip Plus Bel Bantlı Hasta Bezi, Küçük Boy (s), 6 Damla, 30'lu 3 Paket 90 AdetSatıcı: medikal klinik
1.469,00 TL(16,32 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 1469.00 TENA Proskin Slip Plus Belbantlı Hasta Bezi Küçük Boy (s) 6 Damla 30'lu 8699114502542Satıcı: Deponom
519,90 TL(17,33 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 519.90 TENA Proskin Slip Plus Belbantlı Hasta Bezi Küçük Boy (s) 6 Damla 30'lu 8699114502542Satıcı: Bez Merkezi
530,00 TL(17,67 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 530.00 Tena Proskin Slip Plus 6 damla Küçük Boy Small Belbantlı Hasta Bezi 30'lu 1 paket 539,10 TL(17,97 TL/Adet)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 549.1 TENA Slip Plus Yetişkin Hasta Bezi Small 30 Adet S BedenSatıcı: Bez Dünyası
548,00 TL(18,27 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 548.00 TENA Slip Plus Yetişkin Hasta Bezi Small 30 Adet S BedenSatıcı: ROHİLDA SAĞLIK MEDİKAL
549,00 TL(18,30 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 549.00 TENA Slip Plus Yetişkin Hasta Bezi Small 30 Adet S BedenSatıcı: TÜRKAY ECZA DEPOSU
549,50 TL(18,32 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 549.50 TENA Proskin Slip Plus Bel Bantlı Hasta Bezi, Küçük Boy (s), 6 Damla, 30'lu 3 Paket 90 AdetSatıcı: Kuzey Sağlık Ürünleri
1.655,00 TL(18,39 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 1655.00 TENA Proskin Slip Plus Belbantlı Hasta Bezi Küçük Boy (s) 6 Damla 30'lu 8699114502542Satıcı: girbakalnoktacom
555,00 TL(18,50 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 555.00 TENA Proskin Slip Plus Belbantlı Hasta Bezi Küçük Boy (s) 6 Damla 30'lu 8699114502542Satıcı: Kuzey Sağlık Ürünleri
565,00 TL(18,83 TL/Adet)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 565.00