Güç Tüketimi:
12 W
Su Tankı:
1 L
Etki Alanı:
15 m²
Otomatik Kapanma:
Var
Zamanlayıcı:
Yok

Beurer LA 30 Hava Nemlendirici Fiyatları

Beurer La 30 Aroma Difusser

Satıcı: YAMAN TELEK.

2.394,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2394.93
Beuer Beurer LA 30 Aroma Difusser Aroma Difüzörü

2.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2550.00
Beurer La 30 Aroma Difüzörü

2.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2680.00
Beurer La 30 Aroma Difüzörü Ultrasonik Teknoloji ile Sessiz Çalışma ve Estetik Tasarım

Satıcı: Yaman İletişim

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 2790.00
Beurer LA030 606.31 LA 30 Aroma Nemlendirici 15m² Beyaz 1adet

Satıcı: YAMAN İLETİŞİM

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

5 2809
Beurer LA 30 Aroma Difusser Aroma Difüzörü

Satıcı: Yaman Telekom

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 2899.00
Beurer LA 30 Aroma Difüzörü

Satıcı: Yaman Telekom

3.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 3150.00
Beurer La 30 Hava Nemlendirici Aroma Difüzörü Şık Tasarımlı Alman Malı Oda Ofis - Beyaz

Satıcı: Yaman İletişim

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 3199.00
Beurer La 30 Aroma Difusser Aroma Difüzörü

Satıcı: ANTREPO

4.303,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4303.40
Beurer LA 30 Aroma Difusser Aroma Difüzörü

Satıcı: ANTREPO1

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 4990.00

Beurer LA 30 Hava Nemlendirici Fiyat Geçmişi

Beurer LA 30 Hava Nemlendirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç Tüketimi 12 W
• Etki Alanı 15 m²
• Su Tankı 1 L
• Zamanlayıcı Yok
• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Led Aydınlatma Sessiz Çalışma

Beurer LA 30 Hava Nemlendirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.