Güç Tüketimi:
1.5 W
Su Tankı:
0.20 L
Gürültü Seviyesi:
36 dB(A)
Etki Alanı:
20 m²

Lovely Humidifier Hava Nemlendirici Fiyatları

hersepete Lovely Humidifier Ortam Dezenfeksiyon Hava Nemlendirici Ve Şık Buhar Makinesi

Satıcı: EVKOLİK

199,99 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 209.99
hersepete Şarjlı Lovely Humidifier Ortam Dezenfeksiyon Ve Şık Buhar Makinesi

Satıcı: EVKOLİK

199,99 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 209.99
Mi7a Sevimli Hava Nemlendirici Buhar Makinesi Lovely Humidifier Led Işıklı Aroma Difüzörü

Satıcı: ALİM GSM TELEKOMİ ELEK TİC LTD ŞTİ

240,71 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 250.71
Mi7a Sevimli Hava Nemlendirici Buhar Makinesi Lovely Humidifier Led Işıklı Aroma Difüzörü

Satıcı: wbgrup

240,71 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 250.71
Lovely Humidifier Ortam Dezenfeksiyon Ve Şık Buhar Makinesi

Satıcı: Wbgrup

222,40 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 232.4
Sevimli Hava Nemlendirici Buhar Makinesi Lovely Humidifier Led Işıklı Aroma Difüzörü

Satıcı: Wbgrup

251,90 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 261.9
Lovely Humidifier Ortam Dezenfeksiyon ve Şık Buhar Makinesi Hava Nemlendirici - Mavi

Satıcı: QASUL | 9 yorum

459,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 459.90
Teknomila Geyikli LED Işıklı Hava Nemlendirici Buhar Makinesi Lovely Humidifier

Satıcı: QASUL | 6 yorum

559,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 559.90
Geyikli LED Işıklı Hava Nemlendirici Buhar Makinesi Lovely Humidifier

Satıcı: HZL STORE

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 609
Lovely Humidifier Ortam Dezenfeksiyon ve Şık Buhar Makinesi

Satıcı: VonnoStore

628,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 628.00
Lovely Humidifier Ortam Dezenfeksiyon Şık Buhar Makinesi

Satıcı: Leypek

660,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 660.26
Lovely Humidifier Ortam Dezenfeksiyon ve Şık Buhar Makinesi

Satıcı: Hienglobal

742,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 742.67

Lovely Humidifier Hava Nemlendirici Fiyat Geçmişi

Lovely Humidifier Hava Nemlendirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Güç Tüketimi 1.5 W
• Etki Alanı 20 m²
• Su Tankı 0.20 L
• Gürültü Seviyesi 36 dB(A)

Lovely Humidifier Hava Nemlendirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.