Su Çıkış Kapasitesi:
275 ml/sa
Su Tankı:
3 L
Gürültü Seviyesi:
34 dB(A)
Etki Alanı:
41 m²
Çalışma Süresi:
32 saat

Philips HU1510/04 Hava Nemlendirici Fiyatları

Philips 1000 Serisi Hava Nemlendirici, 275 ml/sa hızla 41 m2'ye kadar, Aydınlatma, Air+ Uygulaması,

Satıcı: Nar724

3.878,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3878.00
Philips 1000 Serisi Hava Nemlendirici, 275 ml/sa hızla 41 m2'ye kadar, Aydınlatma, Air+ Uygulaması,

Satıcı: Trendyol

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3899.00
PHİLİPS HU-1510/04 HAVA NEMLENDİRİCİ BEYAZ

Satıcı: Zerdahome

4.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 4300.00
PHİLİPS HU-1510/04 HAVA NEMLENDİRİCİ BEYAZ

Satıcı: Makroreyon

4.471,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 4471.14
Philips HU1510/04 1000 Serisi Hava Nemlendirici

Satıcı: Makroreyon

4.679,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4679.10
Philips HU1510/04 Smart 1000 Serisi Kompakt Hava Nemlendirici

Satıcı: MakroReyon

4.703,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 4703.04
Philips HU1510/04 Smart 1000 Serisi Buhar Makinesi beyaz

Satıcı: ugurlar

4.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 4749.00
Philips HU1510/04 Smart 1000 Serisi Buhar Makinesi beyaz

Satıcı: MakroReyon

4.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 4949.00
Philips Hu1510/04 Hava Nemlendirme Cihazı 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 4999.00
1000 Serisi Hu1510/04 Hava Nemlendirici 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 4999.00
Philips HU1510/04 Smart 1000 Serisi Kompakt Hava Nemlendirici

Satıcı: MEDIAMARKT

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 5000.00
Philips Smart 1000 Serisi Hu1510/04 Hava Nemlendirici Buhar Makinesi Beyaz

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 11999.00

Philips HU1510/04 Hava Nemlendirici Fiyat Geçmişi

Philips HU1510/04 Hava Nemlendirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Etki Alanı 41 m²
• Su Tankı 3 L
• Su Çıkış Kapasitesi 275 ml/sa
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Buhar Çıkışı Aydınlatma Sessiz Çalışma
• Gürültü Seviyesi 34 dB(A)
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Çalışma Süresi 32 saat

Philips HU1510/04 Hava Nemlendirici İle En Çok Karşılaştırılan Hava Nemlendiriciler

Philips HU1510/04 Hava Nemlendirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.