Su Tankı:
2.5 L
Otomatik Kapanma:
Var

Respirox AirX-one Hava Nemlendirici Fiyatları

Respirox Airx-One Ultrasonik Soğuk Buhar Makinesi - Üstten Su Doldurmalı, 7 Renkli Gece Lambası, 2,5 Lt, Beyaz

Satıcı: medikalin | 121 yorum

930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 930.00
Respirox  Airx-one Ultrasonik Soğuk Buhar Makinesi Oda Nemlendirici beyaz

Satıcı: angelesyasam

941,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 941.96
Respirox Ultrasonik Oda Nemlendirici Aırx-one

Satıcı: Respirox Home

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 950.00
Respirox Ultrasonik Oda Nemlendirici Aırx-one

Satıcı: Nefes Medikal

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 950.00
Respirox Airx-One Ultrasonik Oda Nemlendirici - Beyaz

Satıcı: Cerrah Medikal | 4 yorum

999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 999.99
Respirox  Airx-one Ultrasonik Soğuk Buhar Makinesi Oda Nemlendirici beyaz

Satıcı: MediGross

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1050.00
Respirox Airx One Ultrasonik Oda Nemlendirici Cihazı

Satıcı: Nefes Medikal Teknoloji

1.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 1140.00
Respirox Ultrasonik Oda Nemlendirici Aırx-One

Satıcı: Sağlık Store

1.287,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 1287.00
Respirox Aırx-One Oda Nemlendirici 2,5 Litre

Satıcı: Sağlık Store

1.287,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 1287.00
Respirox Aırx-One Oda Nemlendirici 2,5 Litre

Satıcı: Gümüş Medikal

1.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 1290.00
Respirox Airx One Ultrasonik Oda Nemlendirici Cihazı

Satıcı: hemengelmeli

1.745,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 1745.03

Respirox AirX-one Hava Nemlendirici Fiyat Geçmişi

Respirox AirX-one Hava Nemlendirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Su Tankı 2.5 L
• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Dolum Seviyesi Göstergesi Gece Lambası Işığı Sessiz Çalışma Soğuk Buhar Fonksiyonu Ultrasonik Nemlendirme
• Renk Seçenekleri Beyaz Pembe

Respirox AirX-one Hava Nemlendirici İle En Çok Karşılaştırılan Hava Nemlendiriciler

Respirox AirX-one Hava Nemlendirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.