Su Çıkış Kapasitesi:
350 ml/sa
Su Tankı:
4.5 L
Gürültü Seviyesi:
32 dB(A)
Otomatik Kapanma:
Var
Çalışma Süresi:
32 saat
Zamanlayıcı:
Var

Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici Fiyatları

Xıaomı Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici

Satıcı: Perpa Outlet

3.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 3115.00
Xiaomi - 4.5 L Hava Nemlendirici,350ml/H Buhar Çıkışı,Otomatik Mod (Xiaomi TR Garantili)

Satıcı: Trendyol

3.595,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3595.07
Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3999.00
Xiaomi Smart Humidifier 2 EU Hava Nemlendirici

11 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 3999.00
Xiaomi - 4.5 L Hava Nemlendirici,350ml/H Buhar Çıkışı,Otomatik Mod (Xiaomi TR Garantili)

Satıcı: MediaMarkt

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4000.00
Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici beyaz

Satıcı: mediamarkt

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4000.00
Xiaomi Smart Humidifier 2 Buhar Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 4000.00
Xiaomi Smart Humidifier 2- 4.5 L Hava Nemlendirici,350Ml/H Buhar Çıkışı,Otomatik Mod (Xiaomi Tr Garantili) Beyaz

Satıcı: Miruva

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 4599.00
Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici beyaz

Satıcı: miruva

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 4899.00
Xiaomi Smart Humidifier 2 Buhar Makinesi

Satıcı: Deppo Market

5.309,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 5309.10
Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici beyaz

Satıcı: deppomarket34

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 6000.00
Xiaomi Smart Humidifier 2 Buhar Makinesi

Satıcı: Miruva

5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 5400.00
Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici Beyaz

Satıcı: Possible

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 9999.00

Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici Fiyat Geçmişi

Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici Temel Özellikleri

350 ml/sa
4.5 L
32 dB(A)
Var
32 saat
Var

Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Su Tankı 4.5 L
• Su Çıkış Kapasitesi 350 ml/sa
• Zamanlayıcı Var
• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Aroma İle Kullanım Dolum Seviyesi Göstergesi Otomatik Çalışma Wi-Fi 360° Buhar Dağıtımı
• Gürültü Seviyesi 32 dB(A)
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Çalışma Süresi 32 saat

Xiaomi Smart Humidifier 2 Hava Nemlendirici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.