Güç:
Etki Alanı (En Fazla):
HEPA Filtre:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Zamanlayıcı:
Var
Uyku Modu:
Var
Karbon Filtre:
Var
Kademe Sayısı:

Beurer LR 310 Hava Temizleyici (54 m²) Fiyatları

Beurer 66019 LR 310 Hava Temizleyici

Satıcı: YAMAN İLETİŞİM

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 10000
Beurer Lr 310 Beyaz Hepa Filtre Aktif Karbon Hava Temizleyici

Satıcı: Yaman Telekom

9.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 9750.00
Beurer Lr 310 Hava Temizleme Cihazı

Satıcı: YAMAN TELEK.

9.891,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 9891.00
Beurer Lr 310 Hava Temizleyici (Hepa Filtre, Aktif Karbon)

9.891,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 9891.00
Beurer Lr 310/300 Hava Temizleyici (Hepa Filtre, Aktif Karbon) - Beyaz

Satıcı: Yaman İletişim

11.527,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 11527.50
Beurer Lr 310 Hava Temizleyici (hepa Filtre, Aktif Karbon)

11.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 11790.00
Lr 310 Beyaz Hepa Filtre Aktif Karbon Hava Temizleyici 11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 11990.00
Beurer Lr 310 Hava Temizleyici

Satıcı: Yaman Telekom

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 12500.00
Beurer Lr 310 Hava Temizleme Cihazı

Satıcı: Yaman Telekom

12.872,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 12872.60
Beurer LR 310/300 Hava Temizleyici (Hepa Filtre, Aktif Karbon)

Satıcı: Yaman Telekom

12.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 12990.00
Beurer Lr 310 Beyaz Hepa Filtre Aktif Karbon Hava Temizleyici

Satıcı: ANTREPO

17.239,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 17239.40
Beurer Lr 310/300 Hava Temizleyici (Hepa Filtre, Aktif Karbon) - Beyaz

Satıcı: Cİ STORE

21.422,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 21422.83

Beurer LR 310 Hava Temizleyici (54 m²) Fiyat Geçmişi

Beurer LR 310 Hava Temizleyici Ürün Ailesi

Beurer LR 310 54 m² Hava Temizleyici 54 m² 9.750,00 TL
Beurer LR 300 35 m² Hava Temizleyici 35 m² 22.466,40 TL

Beurer LR 310 Hava Temizleyici (54 m²) Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok
Var

Beurer LR 310 Hava Temizleyici (54 m²) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FİLTRE BİLGİLERİ

TASARIM

• Dijital Gösterge Var
• Genişlik 388 mm
• Yükseklik 428 mm
• Derinlik 145 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Beurer LR 310 Hava Temizleyici (54 m²) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.