Güç:
Etki Alanı (En Fazla):
Hava Debisi (En Yüksek):
266 m³/saat
Ses Seviyesi (En Düşük):
52 dB
HEPA Filtre:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Zamanlayıcı:
Var
Karbon Filtre:
Var

Beurer LR 400 Hava Temizleyici (Beyaz) Fiyatları

Beurer Lr 400 Hava Temizleyici

Satıcı: YAMAN TELEK.

17.991,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 17991.00
Beurer LR 400 hava temizleyici, uygulama ile oda havasının kontrolü ve izlenmesi, üç katmanlı filtre sistemi ve kapatılabilir ultraviyole ışık, 69 m²'ye kadar odalar için

Satıcı: YAMAN İLETİŞİM

18.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 18510
Beurer Lr 400 Hava Temizleyici - Beyaz

Satıcı: Yaman İletişim

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 18999.00
Beurer HAVA TEMİZLEYİCİ

19.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 19700.00
BEURER LR 400 HAVA TEMİZLEYİCİ

Satıcı: Yaman Telekom

19.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 19750.00
Beurer Lr 400 Hava Temizleyici

Satıcı: Yaman Telekom

20.915,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 20915.00
Beurer LR 400 Beyaz Hava Temizleme Cihazı

Satıcı: Yaman Telekom

21.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 21750.00
LR 400 Beyaz Hava Temizleme Cihazı 21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 22000
Beurer Lr 400 Beyaz Hava Temizleme Cihazı

Satıcı: ANTREPO

32.331,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 32331.40
Beurer LR 400 Beyaz Hava Temizleme Cihazı

Satıcı: ANTREPO

32.991,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 32991.00

Beurer LR 400 Hava Temizleyici (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Beurer LR 400 Hava Temizleyici Ürün Ailesi

Beurer LR 400 Beyaz Hava Temizleyici Beyaz 17.991,00 TL
Beurer LR 401 Füme Hava Temizleyici Füme 20.691,00 TL

Beurer LR 400 Hava Temizleyici (Beyaz) Temel Özellikleri

Güç:
266 m³/saat
52 dB
Var
Yok
Var
Kademe Sayısı:

Beurer LR 400 Hava Temizleyici (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FİLTRE BİLGİLERİ

TASARIM

• Dijital Gösterge Var
• Ağırlık 3.3 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Beurer LR 400 Hava Temizleyici (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.