Etki Alanı (En Fazla):
Ses Seviyesi (En Düşük):
24 dB
HEPA Filtre:
Var
İyon Özelliği:
Var
Zamanlayıcı:
Var
Uyku Modu:
Var
Uzaktan Kumanda:
Var
Karbon Filtre:
Var

Dyson Hushjet Kompakt HJ10 Hava Temizleyici Fiyatları

Dyson Hushjet Kompakt Hava Temizleyici Beyaz/gümüş

Satıcı: mediamarkt

19.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 19599.00
DYSON HushJet™ Kompakt Hava Temizleyici Siyah/Turkuaz

Satıcı: EGE Teknoloji

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 20009
Dyson Hushjet™ Kompakt Hava Temizleyici Siyah Turkuaz

Satıcı: Dyson Türkiye | 31 yorum

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 19999.00
Dyson HushJet Kompakt Hava Temizleme Cihazı Beyaz/Gümüş 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 19999.00
DYSON HushJet™ Kompakt Hava Temizleyici (Siyah/Turkuaz)

Satıcı: Dyson Türkiye

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 19999.00
Dyson HushJet™ Kompakt Hava Temizleyici (Siyah/Turkuaz) 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 19999.00
HushJet™ Kompakt Hava Temizleyici (Siyah/Turkuaz) 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 20009
DYSON HushJet™ Kompakt Hava Temizleyici (Beyaz/Gümüş)

Satıcı: MediaMarkt

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 20000.00
Dyson HushJet™ Kompakt Hava Temizleyici (Beyaz/Gümüş)

Satıcı: MEDIAMARKT

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 20000.00
Dyson Hushjet Kompakt Hava Temizleyici Beyaz/gümüş

Satıcı: btteknomarket

20.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 20599.10
Dyson Hushjet Purifier Compact Beyaz Gümüş Hava Temizleyici

Satıcı: EGETEK

21.149,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 21149.10
Dyson Hushjet Purifier Compact Beyaz Gümüş Hava Temizleyici

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

21.176,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 21176.10
Dyson Hushjet™ Kompakt Hava Temizleyici (Beyaz/Gümüş)

Satıcı: AYPAGSM

22.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 22249.10
Dyson Hushjet Kompakt Hava Temizleyici (Beyaz/Gümüş)

Satıcı: HARMONY LİFE

22.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 22250.00
Dyson HushJet™ Kompakt Hava Temizleyici Beyaz/Gümüş - Beyaz - Gümüş

Satıcı: Cloudyy | 23 yorum

22.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 22599.00
Dyson Hj10 Hushjet Kompakt Hava Temızleyici Gümüş

Satıcı: BERKEGRUP

25.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 25990.00

Dyson Hushjet Kompakt HJ10 Hava Temizleyici Fiyat Geçmişi

Dyson Hushjet Kompakt HJ10 Hava Temizleyici Temel Özellikleri

24 dB
Var

Dyson Hushjet Kompakt HJ10 Hava Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FİLTRE BİLGİLERİ

• Diğer Filtreler PM2.5
• HEPA Filtre Var
• Karbon Filtre Var

TASARIM

• Dijital Gösterge Var
• Genişlik 230 mm
• Yükseklik 469 mm
• Derinlik 230 mm
• Ağırlık 3.1 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah Turkuaz

Dyson Hushjet Kompakt HJ10 Hava Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.