HEPA Filtre:
Var
İyon Özelliği:
Var
Zamanlayıcı:
Var
Uyku Modu:
Var
Uzaktan Kumanda:
Yok
Karbon Filtre:
Var

Kiwi KAP-6730 Hava Temizleyici Fiyatları

Kiwi Artemis - Kiwi Kap-6730 Akıllı Hava Temizleyici - Beyaz

Satıcı: Venax | 55 yorum

3.913,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3913.00
Kiwi Artemis - Kiwi Kap-6730 Akıllı Hava Temizleyici - Beyaz

Satıcı: Orange Tree | 55 yorum

3.914,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 3914.13
Kiwi Medikal H13 Hepa Filtreli Hava Temizleyici ve Tuya (Wifi)

Satıcı: Orange Tree

3.935,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3935.04
Kiwi KAP-6730 Akıllı Hava Temizleyici

Satıcı: venax

4.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 4349.00
Kiwi KAP-6730 Akıllı Hava Temizleyici

Satıcı: hersey-var

4.355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 4355.00
Kiwi Kap-6730A Akıllı Hava Temizleyici

Satıcı: Çeşit Var

4.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4449.10
Kiwi Kap-6730 Medikal H13 Hepa Filtreli Hava Temizleyici Ve Tuya (Wifi)

Satıcı: Herşey Var

4.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4449.10
Kiwi KAP-6730A Akıllı Hava Temizleyici

Satıcı: Cesitvar

4.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 4499.10
Kiwi KAP 6730 Hava Temizleyici

Satıcı: Herşeyvar

4.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 4499.10
Kiwi Ekstra 2. Medikal H13 Hepa Filtre Hediyeli Hava Temizleyici ve Tuya (Wifi)

Satıcı: DES Online

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 4500.00
Kiwi KAP-6730H Hava Temizleme + Yedek Filtre Hediye

Satıcı: İnter Teknoloji

4.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4749.05
Kiwi Kap-6730 Akıllı Hava Temizleyici Beyaz

Satıcı: HerşeyVar

4.849,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4849.03

Kiwi KAP-6730 Hava Temizleyici Fiyat Geçmişi

Kiwi KAP-6730 Hava Temizleyici Temel Özellikleri

Var
Yok
Var

Kiwi KAP-6730 Hava Temizleyici Özellikleri

FİLTRE BİLGİLERİ

TASARIM

• Dijital Gösterge Var
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kiwi KAP-6730 Hava Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.