Güç:
Etki Alanı (En Fazla):
Hava Debisi (En Yüksek):
250 m³/saat
Ses Seviyesi (En Düşük):
27 dB
HEPA Filtre:
Var
İyon Özelliği:
Yok
Zamanlayıcı:
Var
Uyku Modu:
Var

Levoit LV-PUR131 Hava Temizleyici Fiyatları

Levoıt Lv-Pur131 Hepa, 3 Aşamalı Filtreli Hava Temizleyici-Beyaz

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

6.761,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 6761.50
Levoit Lv-Pur131 Hepa. 3 Aşamalı Filtreli Hava Temizleyici-Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

7.043,38 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 7053.38
Levoit Lv-Pur131 Hepa, 3 Aşamalı Filtreli Hava Temizleyici - Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

7.110,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 7110.70
Levoit LV-PUR131 Hepa, 3 Aşamalı Filtreli Hava Temizleyici - Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

7.198,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 7198.32
Levoit LV-PUR131 Hepa 3 Aşamalı Filtreli Hava Temizleyici Beyaz

Satıcı: zmteknoloji

7.481,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 7481.02
Levoit LV-PUR131 HEPA, 3 Aşamalı Filtreli Hava Temizleyici - Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

7.554,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 7564.9
Levoit LV-PUR131 Hepa 3 Aşamalı Filtreli Hava Temizleyici Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

7.717,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 7717.84
Levoit LV-PUR131 Hepa, 3 Aşamalı Filtreli Hava Temizleyici - Beyaz

Satıcı: Harcıalem | 10 yorum

7.879,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 7879.09
Levoit LV-PUR131 Beyaz 3 Aşamalı Filtreli Hava Temizleyici Sessiz Çalışma Özelliği ile

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar | 2 yorum

8.209,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 8209.55

Levoit LV-PUR131 Hava Temizleyici Fiyat Geçmişi

Levoit LV-PUR131 Hava Temizleyici Temel Özellikleri

Güç:
250 m³/saat
27 dB
Var
Yok
Var
Uzaktan Kumanda:
Yok
Karbon Filtre:
Var
Kademe Sayısı:

Levoit LV-PUR131 Hava Temizleyici Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

FİLTRE BİLGİLERİ

TASARIM

• Dijital Gösterge Var
• Genişlik 371 mm
• Yükseklik 470 mm
• Derinlik 183 mm
• Ağırlık 5.21 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Levoit LV-PUR131 Hava Temizleyici Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.