Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio AX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio AX-120ST Masa Üstü Hesap Makinesi gri

Satıcı: hesaplidepom

773,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 773.14
Casio AX-120ST 12 Hane Oynar Başlıklı Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

782,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 782.13
Casio Ax-120St 12 Hane Masaüstü Hesap Makinesi Eğimli Ekranlı Profesyonel Ofis Tipi

Satıcı: Hesaplıdepom

791,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 791.10
Casio Ax-120St 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi – Eğilebilir Ekranlı Profesyonel Ofis Tipi

Satıcı: Hesaplıdepom

791,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 791.10
Casio AX-120ST 12 Hane Oynar Başlıklı Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

838,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 838.46
Casio AX-120ST Masa Üstü Hesap Makinesi gri

Satıcı: Mavilim_Elektronik

841,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 841.96
Casio AX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

812,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 822.88
Casio AX-120ST 12 HANE HESAP MAKİNASI

Satıcı: Hesapli Depom

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 899.00
Casio Ax-120st 12 Hane Oynar Başlıklı Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 899.00
Casio AX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi (Gri)

Satıcı: KERİMOĞLU ELEKTRONİK

904,11 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 914.11

Casio AX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio AX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio AX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gümüş
• Yükseklik 179 mm
• Genişlik 107 mm
• Derinlik 26 mm
• Ağırlık 170 g

Casio AX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.