Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio DE-12E Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio DE-12E-WE 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi beyaz

Satıcı: hesaplidepom

1.805,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 1805.14
Casio DE-12E-WE Beyaz 12 Hane Masa Üstü Ergonomik Tuşlu Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

1.826,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1826.13
Casio DE-12E-BK Siyah 12 Hane Masa Üstü Ergonomik Tuşlu Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

1.826,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1826.13
Casio DE-12E-BK 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: telefonshop

1.891,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 1891.14
Casio DE-12E-BK Siyah 12 Hane Masa Üstü Ergonomik Tuşlu Hesap Makinesi

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

1.994,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2004.05
Casio DE-12E-WE 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: KERİMOĞLU ELEKTRONİK

1.988,34 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1998.34
Casio De-12e-we Beyaz 12 Hane Masa Üstü Ergonomik Tuşlu Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 2099.00
Casio Ergonomik masa hesap makinesi DE-12E-WE, 12 haneli, merdiven tasarımlı klavye, dikey tuş vuruşları, vergi hesaplama, para birimi dönüştürme, işaret değişimi, güneş enerjisi/pille çalışma

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 2209
Casio De-12e-we Beyaz 12 Hane Masa Üstü Ergonomik Tuşlu Hesap Makinesi 3.795,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 3795.33
Casio De-12e-bk Siyah 12 Hane Masa Üstü Ergonomik Tuşlu Hesap Makinesi 3.795,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 3795.33
Casio De-12e-we Beyaz 12 Hane Masa Üstü Ergonomik Tuşlu Hesap Makinesi

Satıcı: KarmaOfis

3.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 3800.00

Casio DE-12E Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio DE-12E Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio DE-12E Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Finansal Hesaplama Vergi Kar Marj Oranı Döviz
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Yükseklik 188 mm
• Genişlik 140 mm
• Derinlik 35 mm
• Ağırlık 295 g

Casio DE-12E Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.