Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio DH-12 Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio DH-12-BK Masaüstü 12 Hane Hesap Makinesi siyah

Satıcı: liderkirtasiye

673,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 673.40
Casio DH-12-BK Masaüstü 12 Hane Hesap Makinesi siyah

Satıcı: ofix

675,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 675.96
Casio Casio DH-12-BK 12 HANE MASAÜSTÜ HESAP MAKİNESİ

Satıcı: Ofix

804,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 814.71
Casio DH-12 12 Hane Masa ÜstüHesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

890,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 890.66
Casio Dh-12 12 Hane Masa Üstühesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

897,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 897.60
Casio Dh-12 Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: Woomino

924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 924.00
Casio DH-12 12 Hane Masa ÜstüHesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

1.016,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 1016.19
Casio Dh-12 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi 1.027,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 1037.15
Casio DH-12-WE 12 HANE MASAÜSTÜ HESAP MAKİNESİ

Satıcı: Smallmantr

1.158,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1168.55
Casio DH-12 12 Hane Masa ÜstüHesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

1.132,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1142.61
CASİO DH-12 MASA ÜSTÜ HESAP MAKİNESİ 12 HANE SİYAH ORTA BOY

Satıcı: OFİS TURKA

1.607,36 TL + 29,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1617.36

Casio DH-12 Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio DH-12 Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio DH-12 Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 159 mm
• Genişlik 151 mm
• Derinlik 29 mm
• Ağırlık 180 g

Casio DH-12 Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.