Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio DJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio Dj-120D Plus İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Smallman

718,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 718.90
Casio DJ-120D Plus İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

747,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 747.76
Casio DJ-120D Plus 12 Hane Hesap Makinesi siyah

Satıcı: liderkirtasiye

770,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 770.77
Casio DJ-120D Plus 12 Hane Hesap Makinesi siyah

Satıcı: çantalimanı

773,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 773.14
Casio DJ-120D Plus İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: ÇANTALİMANI

773,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 773.43
Casio Dj-120D Plus İşlem Kontrollü 12 Hane Hesap Makinesi

Satıcı: liderkırtasiye

781,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 781.10
Casio Dj-120Dplus-Wa-Dpw Masaüstü Hesap Makinesi 799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 799.00
Casio DJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: TEMEL

760,13 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 770.13
Casio DJ-120D Plus İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: LİDER KIRTASİYE MALZ. VE BÜRO MAK. SAN.T

825,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 825.99
Casio DJ-120D Plus İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: GoldLine AVM

827,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 827.00
Casio DJ-120D Plus 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi (Siyah)

Satıcı: KERİMOĞLU ELEKTRONİK

813,69 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 823.69
Casio Dj-120d Plus 12 Haneli Masa Üstü Profesyonel Hesap Makinesi 1.034,83 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1044.83
Casio Dj-120d Plus Açık Mavi İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi 1.096,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1106.55

Casio DJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio DJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio DJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Türü Masaüstü
• Programlama Yok
• Diğer Özellikler Sesli Komut

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 192 mm
• Genişlik 144 mm
• Derinlik 35 mm
• Ağırlık 205 g

Casio DJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.