Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio DJ-220D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio Dj-220D Plus Hesap Makinesi Masaüstü 12 Hane gri

Satıcı: liderkirtasiye

1.059,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 1059.24
Casio DJ-220D Plus İşlem Kontrol Masa Tipi 12 Hane Hesap Makinesi gri

Satıcı: liderkirtasiye

1.059,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1059.24
Casio DJ-220D Plus İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

1.173,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1173.63
Casio DJ-220D Plus İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

1.173,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1173.63
Casio Dj-220D Plus 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi – İşlem Kontrollü 300 Adım Check & Correct Güneş Enerjili Profesyonel Ofis Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplıdepom

1.187,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1187.10
Casio Dj-220D Plus 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

1.191,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1191.60
Casio DJ-220D Plus 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

1.219,77 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1229.77
Casio Dj-220d Plus İşlem Kontrollü 12 Hane Masaüstü Hesap Makinesi 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1509
Casio 1-DJ-220D Plus 12 Hane İşlem Kontrollü Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: KarmaOfis

1.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1590.00
Casio Hesap Makinası Masa Üstü 12 Hane Check Control DJ-220D Plus

Satıcı: YERLİ ALIŞVERİŞ

2.692,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2702.5

Casio DJ-220D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio DJ-220D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio DJ-220D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Finansal Hesaplama Vergi
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 219 mm
• Genişlik 146 mm
• Derinlik 38 mm
• Ağırlık 260 g

Casio DJ-220D Plus Masaüstü Hesap Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Hesap Makineleri

Casio DJ-220D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.