Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio DM-1400F Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio DM-1400F 14 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

1.173,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1173.63
Casio Dm-1400F 14 Hane Masaüstü Hesap Makinesi – Vergi Hesaplamalı Metal Gövdeli Profesyonel Ofis Tipi Calculator

Satıcı: Hesaplıdepom

1.187,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1187.10
Casio DM-1400F Masaüstü 14 Hane Hesap Makinesi gri

Satıcı: liderkirtasiye

1.236,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1236.69
Casio Dm-1400f 14 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi 1.249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1259
Casio DM-1400F 14 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

1.304,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 1304.91
Casio Dm-1400F Masa Tipi 14 Hane Hesap Makinesi

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

1.323,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1323.20
CASIO DM-1400F MASA TİPİ 14 HANE HESAP MAKİNESİ

Satıcı: LİDERKIRTASİYEPERPA

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

7 1359
Casio Dm-1400f 14 Hane Hesap Makinesı

Satıcı: Hesapli Depom

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1349.00
Casio Dm-1400f 14 Hane Hesap Makinesı

Satıcı: LİDER KIRTASİYE MALZ. VE BÜRO MAK. SAN.T

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1429.00
Casio Dm-1400F Masa Ti̇pi̇ 14 Hane Hesap Maki̇nesi̇ (Standart)

Satıcı: Toy Fox

3.220,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3230.99

Casio DM-1400F Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio DM-1400F Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio DM-1400F Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 14 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Yok
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Finansal Hesaplama Vergi
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Yükseklik 206 mm
• Genişlik 150 mm
• Derinlik 35 mm
• Ağırlık 250 g

Casio DM-1400F Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.