Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio DS-2B Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio Ds-2b-pk Pembe Profesyonel 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi Çok Renkli

Satıcı: liderkirtasiye

1.610,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 1610.70
Casio Ds-2B Masaüstü Hesap Makinesi gri

Satıcı: hesaplidepom

1.719,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 1719.14
Casio DS-2B Profesyonel 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: ÇANTALİMANI

1.747,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 1747.83
Casio Ds-2B 12 Hane Profesyonel Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: Çantalimanı

1.767,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 1767.90
Casio DS-2B Profesyonel 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

1.826,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 1826.13
Casio Ds-2B Masaüstü Hesap Makinası

Satıcı: Hesaplıdepom

1.847,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 1847.10
Casio DS-2B Masaüstü Hesap Makinası

Satıcı: Hesapli Depom

1.897,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1907.92
Casio DS-2B Gold Series Masaüstü Hesap Makinası

Satıcı: KERİMOĞLU ELEKTRONİK

1.898,73 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1908.73
Casio DS-2B 12 HANE PROF.MASA TİPİ HESAP MAK.

Satıcı: LİDER KIRTASİYE MALZ. VE BÜRO MAK. SAN.T

2.008,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2008.99

Satıcı: GoldLine AVM

2.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2009.00
CASIO DS-2B-W-DH MASAÜSTÜ HESAP MAKİNESİ 2.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 2059.00
Casio DS-2B-GD-W-DH DS-2B-GD Profesyonel Masaüstü Hesap Makinesi, 12 Hane

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

2.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2109.9
Casio Ds-2b 12 Hane Profesyonel Masaüstü Hesap Makinesi 2.578,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2578.51
Casio Ds-2b-pk Pembe Profesyonel 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi 2.578,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2578.51

Casio DS-2B Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio DS-2B Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio DS-2B Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Finansal Hesaplama Vergi
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Altın
• Yükseklik 190 mm
• Genişlik 140 mm
• Derinlik 40 mm
• Ağırlık 305 g

Casio DS-2B Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.