Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio DX-120B Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio Dx-120B-W-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 629.00
Casio DX-120B Masaüstü 12 Hane Hesap Makinesi gri

Satıcı: 11Ofis

672,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 672.60
Casıo Hesap Makinesi Masaüstü Dx-120B 12 Hane

Satıcı: indexofis

690,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 690.80
Casio DX-120B Masaüstü 12 Hane Hesap Makinesi gri

Satıcı: ofisinn

691,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 691.25
Casio Dx-120B 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi – Profesyonel Ofis Tipi Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplıdepom

703,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 703.10
Casio DX-120B 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

721,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 721.01
Casio DX-120B 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi-Profesyonel Ofis Tipi Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

722,46 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 732.46
Casio DX-120B 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

827,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 827.20
Casio Hesap Makinesi 12 Haneli Metal Yüzey DX-120 B

Satıcı: KarmaOfis

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1100.00
Casio 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi Dx-120b

Satıcı: KarmaOfis

1.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1190.00
CASİO DX-120 B MASA ÜSTÜ HESAP MAKİNESİ 12 HANE METAL YÜZEY

Satıcı: OFİS TURKA

1.927,38 TL + 29,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 1937.38

Casio DX-120B Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio DX-120B Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio DX-120B Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 176 mm
• Genişlik 129 mm
• Derinlik 33 mm
• Ağırlık 165 g

Casio DX-120B Masaüstü Hesap Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Hesap Makineleri

Casio DX-120B Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.