Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio DX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio DX-120ST 12 Hane Hesap Makinesi gri

Satıcı: 11Ofis

782,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 782.80
Casio Dx-120St Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: telefonshop

859,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 859.91
Casio DX-120ST 12 Hane Oynar Başlıklı Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

869,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 869.13
Casio Dx-120-st 12 Hane Hesap Makinesi Dx-120st-w-dp(Ph)

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

869,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 869.91
Hesap Makinesi Dx-120St

Satıcı: KarmaOfis

875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 875.00
Casio Dx-120St 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi – Metal Ön Yüz, Büyük Ekran, Vergi Ve Kar Hesaplama

Satıcı: Hesaplıdepom

879,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 879.10
Casio DX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi (Açık Gri-Koyu Gri)

Satıcı: KERİMOĞLU ELEKTRONİK

904,11 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 914.11
Casio Dx-120-st 12 Hane Hesap Makinesi Dx-120st-w-dp(Ph)

Satıcı: Hesapli Depom

989,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 989.01
Casio Hesap Makinesi DX-120ST

Satıcı: Hesapli Depom

989,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 989.01
Casio Dx-120st 12 Hane Oynar Başlıklı Masaüstü Hesap Makinesi 1.042,51 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1052.51
Casio DX-120ST 12 Hane Oynar Başlıklı Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Harcabitmez

1.595,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1605.88

Casio DX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio DX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio DX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gümüş
• Yükseklik 178 mm
• Genişlik 123 mm
• Derinlik 33 mm
• Ağırlık 195 g

Casio DX-120ST Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.