Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Var
Trigonometri:
Var
Türev:
Var
İntegral:
Var
Programlama:
Var
İstatistik:
Var

Casio FX-3650PII Bilimsel Hesap Makinesi Fiyatları

Casio FX-3650P II 279 fonksiyonlu programlanabilir hesap makinesi, 2 hatlı ekran, pil/güneş pili

Satıcı: netsiparis

1.424,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 1434.05
Casio FX-3650P II 308 Fonksiyon Programlama Hesap Makinesi gri

Satıcı: 11Ofis

1.336,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 1336.83
Casio Hesap Makinası Bilimsel Fx-3650p

Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

1.573,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1573.70
Casio FX-3650P II 308 Fonksiyon Programlama Hesap Makinesi gri

Satıcı: onlineticaretsistemi

1.598,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 1598.26
Casio FX-3650P II Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.660,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 1660.61
Casio Hesap Makinası Bilimsel Fx-3650p

Satıcı: BASIN KİTABEVİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1.662,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1662.50
Casio Fx-3650P Iı Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.688,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 1688.90
Casio Fx-3650P Iı Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Smallman

1.774,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 1774.70
Casio FX-3650P II Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

1.873,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1873.85
Casio Fx-3650p II Bilimsel Fonksiyonlu 10+2 Basamak Hesap Makinesi 1.857,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1867.2

Casio FX-3650PII Bilimsel Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio FX-3650PII Bilimsel Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Hiperbolik:
Var
Grafik:
Yok
Logaritma:
Var

Casio FX-3650PII Bilimsel Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Türü Bilimsel
• Fonksiyon Sayısı 308 adet
• Değişken Hafızası 9 adet
• Programlama Var

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri Sıvı Kristal Ekran 2 Satırlı Ekran
• Güneş Enerjisi Var
• Otomatik Kapanma Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Yükseklik 159 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 12 mm
• Ağırlık 100 g

Casio FX-3650PII Bilimsel Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.