Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Yok
Faktöriyel:
Var
Trigonometri:
Var
Türev:
Var
İntegral:
Var
Programlama:
Var
İstatistik:
Var

Casio FX-5800P Bilimsel Hesap Makinesi Fiyatları

Casio FX-5800P Programlanabilir Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

3.740,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3740.13
Casio Fx-5800P Programlanabilir Bilimsel Hesap Makinesi – 2100+ Fonksiyon, Natural Display, Mühendislik Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplıdepom

3.783,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 3783.10
Casio FX-5800P Programlanabilir Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi siyah

Satıcı: liderkirtasiye

3.931,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 3931.20
Casio Fx-5800P Programlanabilir Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: liderkırtasiye

4.139,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 4139.10
Casio FX-5800P Programlanabilir Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi siyah

Satıcı: onlineticaretsistemi

4.293,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 4293.94
Casio FX-5800P Programlanabilir Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Hacettepe Bilim Merkezi

4.436,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 4436.13
Casio Programlanabilir Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi Fx-5800p

Satıcı: Hesapli Depom

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4499.00
Casio Fx-5800p Programlanabilir Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4499.00
Casio FX-5800P Programlanabilir Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

5.026,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5036.85
CASIO FX-5800P FONK.HESAP MAK

Satıcı: Teknomeda Bilişim

5.308,34 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5318.34
Casio Fx-5800p 10+2 Haneli 664 Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi 8.561,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 8561.25

Casio FX-5800P Bilimsel Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio FX-5800P Bilimsel Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Var
Hiperbolik:
Var
Grafik:
Yok
Logaritma:
Var

Casio FX-5800P Bilimsel Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Türü Bilimsel
• Fonksiyon Sayısı 2100 adet
• Değişken Hafızası 2398 adet
• Programlama Var
• Diğer Özellikler Bellek Koruması

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 4 Satırlı Ekran
• Güneş Enerjisi Yok
• Otomatik Kapanma Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 163 mm
• Genişlik 82 mm
• Derinlik 15 mm
• Ağırlık 150 g

Casio FX-5800P Bilimsel Hesap Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Hesap Makineleri

Casio FX-5800P Bilimsel Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.