Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Yok
Faktöriyel:
Var
Trigonometri:
Var
Türev:
Var
İntegral:
Var
Programlama:
Yok
İstatistik:
Var

Casio FX-82ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi Fiyatları

Casio FX-82ES Plus Pembe Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi 2.Versiyon

Satıcı: Amazon.com.tr

690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 700
Casio Fx-82Es Plus 252 Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi siyah

Satıcı: hesaplidepom

669,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 669.94
Casio Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi FX-82ES Plus

Satıcı: Hesaplı Depom

677,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 677.73
Casio Hesap Makinesi Bilimsel Fx-82es Plus (2.NESİL) - 4549526608667

Satıcı: Hesaplı Depom

677,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 677.73
Casio FX-82ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi siyah

Satıcı: çantalimanı | 42 yorum

709,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 709.50
Casio FX-82ES Plus Pembe Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi 2.Versiyon

Satıcı: Hesapli Depom

747,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 747.00
Casio FX-82ES Plus Pembe Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi 2.Versiyon

Satıcı: GoldLine AVM

748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 748.00
Casio Fx-82Esplus-2-Wdtv Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi 749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 749.00
Casio Fx-82Esplus-2Pkwdt Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi 749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 749.00
Casio Fx-82Esplus-2Buwdt Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi 749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 749.00
Casio FX-82ES Plus 2.Versiyon 252 Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinası

Satıcı: Hesapli Depom

704,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 714.37
Casio FX-82ES Plus Pembe Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi 2.versiyon

Satıcı: Hesapli Depom

731,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 741.5
Casio FX-82ESPLUSBK Casio Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi, 16.2 x 8 x 1.38 cm, 252 Fonksiyon

Satıcı: Smallmantr

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 839

Casio FX-82ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio FX-82ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
Var
Hiperbolik:
Var
Grafik:
Yok
Logaritma:
Var

Casio FX-82ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Türü Bilimsel
• Fonksiyon Sayısı 252 adet
• Değişken Hafızası 9 adet
• Programlama Yok

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Yok
• Otomatik Kapanma Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Casio FX-82ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.