Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Yok
Faktöriyel:
Var
Trigonometri:
Var
Türev:
Var
İntegral:
Var
Programlama:
Yok
İstatistik:
Var

Casio FX-82MS Bilimsel Hesap Makinesi Fiyatları

Casio FX-82MS 2. Versiyon 240 Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi

Satıcı: Öztürk Ticaret Ankara

560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 570
Casio HESAP MAKİNESİ BİLİMSEL FX-82MS (2.NESİL)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 549.00
Casio HESAP MAKİNESİ BİLİMSEL FX-82MS (2.NESİL)

Satıcı: Boğaziçi Kırtasiye

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 559.00
Casio FX-82MS 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu 12 Hane Hesap Makinesi siyah

Satıcı: GençlikKırtasiye

587,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 587.86
Casio FX-82MS 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu 12 Hane Hesap Makinesi siyah

Satıcı: assteknoloji

595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 595.00
Casio Fx-82 Ms Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Öztürk Ticaret Ankara

595,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 595.50
Casio FX-82MS 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

600,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 600.21
Casio Fx-82Ms 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Smallman

616,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 616.90
Casio Hesap Makinesi Bilimsel Fx-82ms Yeni Model

Satıcı: Hesaplı Depom

651,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 651.63
CASIO FX-82MS 2. VERSİYON BİLİMSEL HESAP MAKİNESİ

2 yorum

649,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 659
Casio Fx-82Ms-2-W-Dt-Ar Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi 699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 699.00
Casıo Hesap Makinesi Bilimsel Fx-82Ms (2.Nesil)

Satıcı: İNDEX OFİS

718,84 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 728.84
Casio Bilimsel Standart Model Hesap Makinesi FX-82MS

Satıcı: OFİS TURKA

2.032,36 TL + 29,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 2042.36

Casio FX-82MS Bilimsel Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio FX-82MS Bilimsel Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
Var
Hiperbolik:
Var
Grafik:
Yok
Logaritma:
Var

Casio FX-82MS Bilimsel Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Türü Bilimsel
• Fonksiyon Sayısı 240 adet
• Değişken Hafızası 9 adet
• Programlama Yok
• Diğer Özellikler Bellek Koruması

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 2 Satırlı Ekran
• Güneş Enerjisi Yok
• Otomatik Kapanma Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 162 mm
• Genişlik 77 mm
• Derinlik 14 mm
• Ağırlık 105 g

Casio FX-82MS Bilimsel Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.