Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Var
Trigonometri:
Var
Türev:
Var
İntegral:
Var
Programlama:
Yok
İstatistik:
Var

Casio FX-991ES Plus-2 Bilimsel Hesap Makinesi Fiyatları

Casio FX-991ES Plus 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi pembe

Satıcı: liderkirtasiye

1.136,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1136.59
Casio FX-991ES Plus 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi siyah

Satıcı: Dinamikltd

1.222,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 1222.22
Casio Fx-991 Es Plus 2. Versiyon Mavi Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Çantalimanı

1.231,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1231.10
Casio Fx-991Es Plus 2. Versiyon Siyah 417 Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplıdepom

1.275,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1275.10
Casio FX-991ES Plus 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Kerimoğlu Elektronik

1.304,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 1304.13
Casio FX-991ES Plus 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

1.347,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 1347.63
Casio FX-991ES Plus Siyah 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: DORM KURUMSAL

1.388,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1388.00
Casio FX-991ES Plus Siyah 2. Versiyon Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

1.388,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1388.90
Casio Fx-991Esplus-2Wdtv Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi 1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1399.00
Casio Fx-991es Plus 2. Versiyon 10+2 Haneli 417 Fonksiyonlu Bilimsel Hesap Makinesi 1.710,67 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1720.67

Casio FX-991ES Plus-2 Bilimsel Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio FX-991ES Plus-2 Bilimsel Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Hiperbolik:
Var
Grafik:
Yok
Logaritma:
Var

Casio FX-991ES Plus-2 Bilimsel Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Türü Bilimsel
• Fonksiyon Sayısı 417 adet
• Değişken Hafızası 9 adet
• Programlama Yok
• Diğer Özellikler Bellek Koruması

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var
• Otomatik Kapanma Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Gri Pembe
• Yükseklik 162 mm
• Genişlik 77 mm
• Derinlik 11 mm
• Ağırlık 95 g

Casio FX-991ES Plus-2 Bilimsel Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.