Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio JW-200SC Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

CASIO JW-200SC-PK MASA TİPİ 12 HANE HESAP MAKİNESİ

Satıcı: Amazon.com.tr

1.234,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 1244.05
Casio Jw-200Sc-Bu 12 Hane Mavi Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: liderkırtasiye

1.195,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1195.10
Casio JW-200SC-PK 12 Hane Pembe Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1259.00
Casio JW-200SC-BU 12 Hane Mavi Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1259.00
Casio Jw-200Sc-Pk Masa Tipi 12 Hane Hesap Makinesi

Satıcı: liderkırtasiye

1.259,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1259.50
Casio JW-200SC-BK 12 Hane Siyah Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.288,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 1288.69
Casio Jw-200Sc-Gd Masa Tipi 12 Hane Hesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.288,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 1288.69
Casio JW-200SC-WE 12 Hane Beyaz Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

1.468,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1478.05
Casio JW-200SC-GD 12 Hane Altın Sarı Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

1.468,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1478.05
Casio Jw-200sc-bu 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi 1.495,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 1505.63
Casio Jw-200sc-bk 12 Haneli Masaüstü Siyah Hesap Makinesi 1.495,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 1505.64

Casio JW-200SC Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio JW-200SC Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio JW-200SC Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Finansal Hesaplama Vergi Kar Marj Oranı Döviz
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Gri Beyaz Mavi Pembe Altın Lacivert
• Yükseklik 184 mm
• Genişlik 109 mm
• Derinlik 11 mm
• Ağırlık 150 g

Casio JW-200SC Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.