Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio MJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio Mj-120d Plus Pembe İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi Diğer

Satıcı: liderkirtasiye

663,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 663.39
Casıo Mj-120Dplus-Pkwdpw Hesap Makinesi Desktop

Satıcı: liderkırtasiye

735,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 735.10
Casio MJ-120D Plus Açık Mavi İşlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

760,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 760.16
Casio MJ-120D Plus MAVİ İşlem Kontrollü Mavi 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

760,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 760.16
Casio Mj-120D Plus 12 Hane Hesap Makinesi- siyah

Satıcı: Mavilim_Elektronik

761,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 761.46
Casio Mj-120D Plus Mavi İşlem Kontrollü Mavi 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Mavilim Elektronik

763,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 763.50
Casio MJ-120D Plus Mavi Masaüstü Hesap Makinesi 812,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 822.88
Casio MJ-120DPLUS-PKWDPW Hesap Makinesi Desktop

Satıcı: Hesapli Depom

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 899.00
Casio MJ-120DPLUS-BUWADPW 12 Haneli Pratik Hesap Makinesi, Beyaz

Satıcı: Mavilim - Elektronik

907,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 917.77
Casio MJ-120D Plus Pembe Işlem Kontrollü 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi 858,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 868.09
Casio MJ-120DPLUSLBWADPW Hesap Makinesi Desktop

Satıcı: CASIO TÜRKİYE

991,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 991.20

Casio MJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio MJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio MJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Türü Masaüstü
• Programlama Yok
• Diğer Özellikler Sesli Komut

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Finansal Hesaplama Vergi
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi
• Yükseklik 148 mm
• Genişlik 127 mm
• Derinlik 29 mm
• Ağırlık 140 g

Casio MJ-120D Plus Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.