Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio MS-20UC Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio Ms-20Uc-Rd-N-Dc Casio Mini Masa Hesap Makinesi, Pembe

Satıcı: Mavilim - Elektronik

499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 509
Casio Ms-20Uc-Rd Renkli Masa Tipi 12 Hane Hesap Makinesi

Satıcı: liderkırtasiye

486,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 486.70
Casio Ms-20Uc-Pk-N-Dc Casio Mini Masa Hesap Makinesi Pembe

Satıcı: Mavilim - Elektronik

499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 509
Casio Ms20ucpk 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi

Satıcı: liderkırtasiye

505,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 505.10
Casio Ms-20Uc-Pl-N-Dc Casio Mini Masa Hesap Makinesi, Mor

Satıcı: Amazon.com.tr

512,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 522.33
Casio MS-20UC -RD 12 HANE TAX RENKLİ PEMBE

Satıcı: LİDER KIRTASİYE MALZ. VE BÜRO MAK. SAN.T

526,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 526.00
Casio Ms-20Uc-Pk-N-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 509
Casio Ms-20Uc-Rd-N-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 509
Casio MS-20UC-JBU 12 Hane Lacivert Desenli Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 565.00
Casio Ms-20Uc-Jbu-W-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 569.00
Casio Ms-20Uc-Jrd-W-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 569.00
CASIO MS-20UC-JBU MASAÜSTÜ MAVİ HESAP MAKİNESİ 549,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 559
CASIO MS-20UC-JWH MASAÜSTÜ BEYAZ HESAP MAKİNESİ 549,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 559
Casio Ms-20Uc-Bu Renkli Masa Tipi 12 Hane Hesap Makinası

Satıcı: digiaworld

608,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 608.13
Casio Ms-20Uc-Rg 12 Hane Turuncu Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: digiaworld

608,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 608.13
Casio MS-20UC-WE 12 Hane Beyaz Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

769,38 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 779.38
Casio MS-20UC-YG 12 Hane Sarı Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: SMALLMAN

769,38 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 779.38

Casio MS-20UC Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio MS-20UC Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio MS-20UC Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Var
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Finansal Hesaplama Vergi Kar Marj Oranı
• Diğer Hesaplamalar Yüzde Zaman

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Pembe Yeşil Mor Sarı Turkuaz Turuncu
• Yükseklik 150 mm
• Genişlik 105 mm
• Derinlik 23 mm
• Ağırlık 110 g

Casio MS-20UC Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.