Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio MX-12B Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio MX-12B 12 Hane Masaüstü Hesap Makinesi siyah

Satıcı: GençlikKırtasiye

327,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 327.60
Casio MX-12B-PKLB 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi pembe

Satıcı: çantalimanı | 4 yorum

335,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 335.31
Casio MX-12B-PKLB Açık Pembe+Açık Mavi 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: ÇANTALİMANI

338,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 338.43
Casio Hesap Makinesi Mx-12B Bk

Satıcı: OFİSS KİTAP KIRTASİYE OYUNCAK

345,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 345.20
Casio MX-12B-GN Açık Yeşil 12 Hane Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

347,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 347.13
Casio Mx-12B-Gn Açık Yeşil 12 Hane Hesap Makinesi – Masaüstü Büyük Ekranlı Güneş Enerjili Ofis Tipi Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplıdepom

351,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 351.10
Casio MX-12B-GN MASAÜSTÜ HESAP MAKİNESİ YEŞİL

Satıcı: Boğaziçi Kırtasiye

354,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 354.00
Casio MX-12B-WE MASAÜSTÜ HESAP MAKİNESİ BEYAZ

Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 359.00
CASIO MX-12B-LB MAVİ MASAÜSTÜ HESAP MAKİNESİ 319,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 329
CASIO MX-12B-GNRD YEŞİL-PEMPE MASAÜSTÜ HESAP MAKİNESİ 319,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 329
Casio Mx-12B-Pklb-W-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 339
Casio Mx-12B-Pk-W-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 339
Casio Mx-12B-Lb-W-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 339
Casio Mx-12B-Gn-W-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 339
Casio Mx-12B-We-W-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 339
Casio Mx-12B-Gnrd-W-Dc Masaüstü Hesap Makinesi 329,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 339
Casio MX-12B-GN Açık Yeşil 12 Hane Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

17 409
Casio MX-12B 12 Haneli Masaüstü Hesap Makinesi (Siyah)

Satıcı: KERİMOĞLU ELEKTRONİK

399,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

18 409.9

Casio MX-12B Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio MX-12B Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio MX-12B Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

• Logaritma Yok
• Trigonometri Yok
• Karekök Yok
• Türev Yok
• İntegral Yok
• Faktöriyel Yok
• Grafik Yok
• İstatistik Yok
• Hiperbolik Yok
• Diğer Hesaplamalar Yüzde

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Siyah Pembe Yeşil
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 107 mm
• Derinlik 29 mm
• Ağırlık 115 g

Casio MX-12B Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.