Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Var
Faktöriyel:
Yok
Trigonometri:
Yok
Türev:
Yok
İntegral:
Yok
Programlama:
Yok
İstatistik:
Yok

Casio WD-320MT Masaüstü Hesap Makinesi Fiyatları

Casio WD-320MT Suya ve Toza Dayanıklı Masaüstü 12 Hane Hesap Makinesi beyaz

Satıcı: hesaplidepom

1.461,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 1461.14
Casio Wd-320mt Profesyonel Suya Ve Toza Dayanıklı Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplı Depom

1.478,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 1478.13
Casio Wd-320Mt-S-Dc Hesap Makinesi Desktop

Satıcı: Hesaplı Depom

1.478,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1478.13
Casio Wd-320Mt Suya Toza Korumalı Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplıdepom

1.495,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1495.10
Casio Wd-320Mt Suya Toza Korumalı Hesap Makinesi

Satıcı: Hesaplıdepom

1.495,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1495.10
Casio WD-320MT Suya Toza Korumalı Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

1.536,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1546.24
CASIO WD-320MT-S-DC Casio Suya ve Toza Dayanıklı Hesap Makinesi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.614,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 1624.05
Casio Wd-320mt 12 Hane Suya-toza Dayanıklı Masa Üstü Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1699.00
Casio Wd-320mt Profesyonel Suya Ve Toza Dayanıklı Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1699.00
Casio WD-320MT Suya ve Toza Dayanıklı Masaüstü 12 Hane Hesap Makinesi beyaz

Satıcı: Smallman

1.771,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 1771.15

Casio WD-320MT Masaüstü Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Casio WD-320MT Masaüstü Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Var
Yok
Hiperbolik:
Yok
Grafik:
Yok
Logaritma:
Yok

Casio WD-320MT Masaüstü Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Türü Masaüstü
• Programlama Yok
• Diğer Özellikler Suya Dayanıklı Toza Dayanıklı

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Yok
• Aydınlatmalı Ekran Yok
• Basamak Sayısı 12 Basamaklı
• Ekran Özellikleri 1 Satırlı Ekran Sıvı Kristal Ekran
• Güneş Enerjisi Var

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 195 mm
• Genişlik 145 mm
• Derinlik 36 mm
• Ağırlık 255 g

Casio WD-320MT Masaüstü Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.