Cihaz Türü:
Güneş Enerjisi:
Yok
Trigonometri:
Var
Türev:
Var
İntegral:
Var
Programlama:
Var
İstatistik:
Var
Grafik:
Var

Texas Instruments TI-Nspire CX II-T Bilimsel Hesap Makinesi Fiyatları

Texas Instruments Grafik hesap makinesi TI- Nspire CX II T

Satıcı: Hacettepe Bilim Merkezi

9.148,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 9158.99
Texas Instruments Ti-Nspire Cx-Ii-T Grafik Hesap Makinesi cok-renkli

Satıcı: hacettepe | 7 yorum

9.023,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 9023.06
Texas Instruments Ti-Nspıre Cx II-T Grafik Hesap Makinesi beyaz

Satıcı: hacettepe

9.023,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 9023.06
TEXAS-INSTRUMENTS TEXAS INS. TI-Nspire CX II-T Grafik Hesap Makinesi

Satıcı: Net Aksesuar Bilişim

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9099.00
Texas Instruments Tı-Nspire Cx Iı-T Grafik Hesap Makinesi Ve Yazılım (Hediye Kılıf Kampanyalı Ürün)

Satıcı: Hacettepe Bilim Merkezi

9.679,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9679.10
Texas Instruments TI-Nspire CX II-T Grafik Hesap Makinesi

Satıcı: Hacettepe Bilim Merkezi

9.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 9760
Texas Instruments TI-Nspire CX II-T Grafik Hesap Makinesi

Satıcı: Hacettepe Bilim Merkezi

9.945,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9955.3
TEXAS-INSTRUMENTS TEXAS INS. TI-Nspire CX II-T Grafik Hesap Makinesi

Satıcı: VİYOLEN E-TİCARET

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 9999.00
Texas Instruments Tı-Nspire Cx-Iı-T Grafik Hesap Makinesi

Satıcı: Smallman

10.839,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10839.10
Texas Instruments TI-Nspire CX II-T Grafik Hesap Makinesi

Satıcı: Hesapli Depom

11.753,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11763

Texas Instruments TI-Nspire CX II-T Bilimsel Hesap Makinesi Fiyat Geçmişi

Texas Instruments TI-Nspire CX II-T Bilimsel Hesap Makinesi Ürün Ailesi

Texas Instruments TI-Nspire CX II-T Bilimsel Hesap Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Var
Logaritma:
Var

Texas Instruments TI-Nspire CX II-T Bilimsel Hesap Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Türü Bilimsel
• Programlama Var
• Diğer Özellikler Şarj Edilebilir Pil USB Giriş 64 MB Hafıza

EKRAN VE GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Renkli Ekran Var
• Aydınlatmalı Ekran Var
• Ekran Özellikleri 320x240
• Güneş Enerjisi Yok

HESAPLAMA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Renk Seçenekleri Beyaz

Texas Instruments TI-Nspire CX II-T Bilimsel Hesap Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.