Bluetooth:
Var
Fiziksel Kumanda:
Yok
En Yüksek Hız:
Menzil:
Şarj Süresi:
3 saat
Lastik Ebatı:
Tırmanma Açısı (Max):
15 °
Taşıma Kapasitesi:

Citymate CS-600 6.5 Elektrikli Kaykay Fiyatları

Citymate Elektrikli Kaykay 6.5" Mavi Kamuflaj Grafity Desenli Akıllı Hoverboard - Çanta Hediyeli 9.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 9890.00
Citymate Elektrikli Kaykay 6.5" Yaprak Grafity Desenli Akıllı Hoverboard 9.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9890.00
CityMate Elektrikli Kaykay Hoverboard Bluetooth Hoparlörlü 6.5 Inch Grafiti Desen13

Satıcı: SMART STORE

9.890,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 9900
CityMate Elektrikli Kaykay Hoverboard Bluetooth Hoparlörlü 6.5 Inch Grafiti D01

Satıcı: SMART STORE

9.890,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 9900
Citymate Elektrikli Kaykay Hoverboard 6.5 Inch Alacalı Grafity Desenli Akıllı Denge D06

Satıcı: Smart Store

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 9990.00
Citymate Elektrikli Kaykay Hoverboard 6.5 Inch Mavi Kamuflaj Grafity Desenli Akıllı Dengeli D03

Satıcı: Smart Store

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 9990.00
Citymate Elektrikli Kaykay Hoverboard Bluetooth Hoparlörlü 6.5 İnç Grafiti D05 +Çanta

Satıcı: SmartStore

10.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 10250.00
Citymate Elektrikli Kaykay Hoverboard 6.5 Inch Mavi Kamuflaj Grafity Desenli Akıllı Dengeli Çanta Hediyeli D03

Satıcı: Casperstore

10.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 10350.00
Citymate Elektrikli Kaykay Hoverboard Bluetooth Hoparlörlü 6.5 İnç Grafiti D19 - Çanta Hediye

Satıcı: Casperstore

10.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 10350.00
Citymate Elektrikli Kaykay Hoverboard Bluetooth Hoparlörlü 6.5 İnç Grafiti D01 +Çanta

Satıcı: SmartStore

12.058,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 12058.82

Citymate CS-600 6.5 Elektrikli Kaykay Fiyat Geçmişi

Citymate CS-600 6.5 Elektrikli Kaykay Temel Özellikleri

Var
Yok
3 saat
15 °
Ağırlık:
10.5 kg

Citymate CS-600 6.5 Elektrikli Kaykay Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Elektrikli Kaykay
• Menzil 13 km
• En Yüksek Hız 12 km/s
• Tırmanma Açısı (Max) 15 °
• Taşıma Kapasitesi 90 kg
• Lastik Ebatı 6.5 inç
• Ağırlık 10.5 kg
• Renk Seçenekleri Lacivert Mavi Mor Pembe Sarı Siyah
• Diğer Özellikler Bluetooth Kısa Devre Koruma Led Işık Otomatik Uyku Modu Sağ Sol Dönüş Sinyali Taşıma Çantası

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Şarj Süresi 3 saat
• Batarya Markası Samsung
• Batarya Kapasitesi 4.4 Ah
• Batarya Voltajı 36 V
• Bluetooth Var
• Fiziksel Kumanda Yok

Citymate CS-600 6.5 Elektrikli Kaykay Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.