Cardo Freecom 2X İnterkom

İnterkom Bağlantısı:
Var
Bağlantı Sayısı:
Kulanım Süresi:
Menzil (İnterkom-İnterkom):
0.8 km
Menzil (Grup):
0.8 km
Gürültü Engelleme:
Var
Video Kaydı:
Yok
Wi-Fi:
Yok

Cardo Freecom 2X İnterkom Fiyatları

Cardo Freecom 2X İnterkom Fiyat Geçmişi

Cardo Freecom 2X İnterkom Ürün Ailesi

Cardo Freecom 2X İnterkom Tek Cihaz 14.068,55 TL
Cardo Freecom 2X Duo İnterkom İkili Cihaz 27.990,00 TL

Cardo Freecom 2X İnterkom Temel Özellikleri

Var
0.8 km
Var
Yok
Bluetooth Versiyonu:
5.2
Şarj Süresi:
2 saat
Hoparlör Çapı:
40 mm
Giriş Arayüzü:
Kask Uyumu:

Cardo Freecom 2X İnterkom Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• İnterkom Bağlantısı Var
• Bağlantı Sayısı 2 kişi
• Menzil (İnterkom-İnterkom) 0.8 km
• Menzil (Grup) 0.8 km
• Giriş Arayüzü Type-C
• Kulanım Süresi 13 saat
• Şarj Süresi 2 saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Fiziksel Dayanıklılık Su Geçirmez
• Genişlik 78 mm
• Yükseklik 48 mm

Cardo Freecom 2X İnterkom Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.