İnterkom Bağlantısı:
Var
Bağlantı Sayısı:
Kulanım Süresi:
Menzil (İnterkom-İnterkom):
1 km
Gürültü Engelleme:
Var
Video Kaydı:
Yok
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth Versiyonu:
5.0

Interphone Avant İnterkom Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

Interphone Avant İnterkom Ürün Ailesi

Interphone Avant Double (INTERPHOAVANTTP) İnterkom İkili Cihaz Fiyat bulunamadı
Interphone Avant (INTERPHOAVANT) İnterkom Tek Cihaz Fiyat bulunamadı

Interphone Avant İnterkom Fiyat Geçmişi

Interphone Avant İnterkom Temel Özellikleri

Var
1 km
Var
Yok
5.0
Hoparlör Çapı:
27 mm
IP Seviyesi:
IP67
Ağırlık:
55 g
Giriş Arayüzü:
Kask Uyumu:

Interphone Avant İnterkom Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• İnterkom Bağlantısı Var
• Bağlantı Sayısı 8 kişi
• Menzil (İnterkom-İnterkom) 1 km
• Giriş Arayüzü Micro-USB
• Kulanım Süresi 15 saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Interphone Avant İnterkom Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.