İnterkom Bağlantısı:
Var
Bağlantı Sayısı:
Kulanım Süresi:
Menzil (İnterkom-İnterkom):
1 km
Gürültü Engelleme:
Var
Video Kaydı:
Yok
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth Versiyonu:
5.0

Interphone U-COM 16 İnterkom Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

Interphone U-COM 16 İnterkom Ürün Ailesi

Interphone U-COM 16 Double (INTERPHOUCOM16TP) İnterkom İkili Cihaz Fiyat bulunamadı
Interphone U-COM 16 (INTERPHOUCOM16) İnterkom Tek Cihaz Fiyat bulunamadı

Interphone U-COM 16 İnterkom Fiyat Geçmişi

Interphone U-COM 16 İnterkom Temel Özellikleri

Var
1 km
Var
Yok
5.0
Hoparlör Çapı:
40 mm
IP Seviyesi:
IP67
Ağırlık:
60 g
Giriş Arayüzü:
Kask Uyumu:

Interphone U-COM 16 İnterkom Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• İnterkom Bağlantısı Var
• Bağlantı Sayısı 24 kişi
• Menzil (İnterkom-İnterkom) 1 km
• Giriş Arayüzü Type-C
• Kulanım Süresi 15 saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Fiziksel Dayanıklılık Su Geçirmez Toz Geçirmez
• IP Seviyesi IP67
• Genişlik 85 mm
• Yükseklik 48 mm
• Derinlik 12 mm
• Ağırlık 60 g

Interphone U-COM 16 İnterkom Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.