İnterkom Bağlantısı:
Var
Bağlantı Sayısı:
Kulanım Süresi:
Menzil (İnterkom-İnterkom):
0.5 km
Gürültü Engelleme:
Var
Video Kaydı:
Yok
Wi-Fi:
Yok
Giriş Arayüzü:

Midland BT Mini Double İnterkom Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

Midland BT Mini Double İnterkom Ürün Ailesi

Midland BT Mini Double (C1410.01) İnterkom İkili Cihaz Fiyat bulunamadı
Midland BT Mini (C1410) İnterkom Tek Cihaz Fiyat bulunamadı

Midland BT Mini Double İnterkom Fiyat Geçmişi

Midland BT Mini Double İnterkom Temel Özellikleri

Var
0.5 km
Var
Yok
Kask Uyumu:

Midland BT Mini Double İnterkom Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kask Uyumu Hepsi
• Gürültü Engelleme Var
• Video Kaydı Yok

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Wi-Fi Yok
• İnterkom Bağlantısı Var
• Bağlantı Sayısı 3 kişi
• Menzil (İnterkom-İnterkom) 0.5 km
• Giriş Arayüzü Type-C
• Kulanım Süresi 8 saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Fiziksel Dayanıklılık Su Geçirmez
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 55 mm
• Derinlik 15 mm

Midland BT Mini Double İnterkom Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.