İnterkom Bağlantısı:
Var
Bağlantı Sayısı:
Kulanım Süresi:
Menzil (İnterkom-İnterkom):
1.6 km
Gürültü Engelleme:
Var
Video Kaydı:
Yok
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth Versiyonu:
4.2

Midland BTX2 Pro S LR İnterkom Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

Midland BTX2 Pro S LR İnterkom Ürün Ailesi

Midland BTX2 Pro S LR Double (C1414.03) İnterkom İkili Cihaz Fiyat bulunamadı
Midland BTX2 Pro S LR (C1414.02) İnterkom Tek Cihaz Fiyat bulunamadı

Midland BTX2 Pro S LR İnterkom Fiyat Geçmişi

Midland BTX2 Pro S LR İnterkom Temel Özellikleri

Var
1.6 km
Var
Yok
4.2
IP Seviyesi:
IPX6
Giriş Arayüzü:
Kask Uyumu:

Midland BTX2 Pro S LR İnterkom Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Versiyonu 4.2
• İnterkom Bağlantısı Var
• Bağlantı Sayısı 6 kişi
• Menzil (İnterkom-İnterkom) 1.6 km
• Giriş Arayüzü Micro-USB
• Kulanım Süresi 23 saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

Midland BTX2 Pro S LR İnterkom Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.