Sena 50C İnterkom (50C-01)

İnterkom Bağlantısı:
Var
Bağlantı Sayısı:
Kulanım Süresi:
Menzil (İnterkom-İnterkom):
1.6 km
Menzil (Grup):
2 km
Gürültü Engelleme:
Var
Video Kaydı:
Var
Wi-Fi:
Var

Sena 50C İnterkom Fiyatları

Sena 50C İnterkom Fiyat Geçmişi

Sena 50C İnterkom Temel Özellikleri

Var
1.6 km
2 km
Var
Bluetooth Versiyonu:
5.0
Şarj Süresi:
2.5 saat
Hoparlör Çapı:
36 mm
Video Çözünürlüğü:
4K (UHD)
Batarya Kapasitesi:
1450 mAh
Ağırlık:
90 g
Kask Uyumu:

Sena 50C İnterkom Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• İnterkom Bağlantısı Var
• Bağlantı Sayısı 4 kişi
• Menzil (İnterkom-İnterkom) 1.6 km
• Menzil (Grup) 2 km
• Batarya Kapasitesi 1450 mAh
• Kulanım Süresi 22 saat
• Şarj Süresi 2.5 saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Genişlik 95 mm
• Yükseklik 59 mm
• Derinlik 31 mm
• Ağırlık 90 g

Sena 50C İnterkom İle En Çok Karşılaştırılan İnterkom Cihazları

Sena 50C İnterkom Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ali C** A**** Profil Resmi

24 yorum

Ali C** A**** [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ali C** A**** Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.