İnterkom Bağlantısı:
Var
Bağlantı Sayısı:
Kulanım Süresi:
Menzil (İnterkom-İnterkom):
2 km
Gürültü Engelleme:
Var
Video Kaydı:
Yok
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth Versiyonu:
5.0

Sena 50R Dual İnterkom Fiyatları

Sena 50R Dual İnterkom Fiyat Geçmişi

Sena 50R Dual İnterkom Ürün Ailesi

Sena 50R (50R-02) İnterkom Tek Cihaz 23.157,00 TL
Sena 50R Dual (50R-02D) İnterkom İkili Cihaz 42.477,00 TL

Sena 50R Dual İnterkom Temel Özellikleri

Var
2 km
Var
Yok
5.0
Şarj Süresi:
2.5 saat
Hoparlör Çapı:
40 mm
Ağırlık:
65 g
Kask Uyumu:

Sena 50R Dual İnterkom Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• İnterkom Bağlantısı Var
• Bağlantı Sayısı 24 kişi
• Menzil (İnterkom-İnterkom) 2 km
• Kulanım Süresi 13 saat
• Şarj Süresi 2.5 saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Genişlik 97 mm
• Yükseklik 48 mm
• Derinlik 27 mm
• Ağırlık 65 g

Sena 50R Dual İnterkom Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.