Sena 5R Dual İnterkom

İnterkom Bağlantısı:
Var
Bağlantı Sayısı:
Kulanım Süresi:
Menzil (İnterkom-İnterkom):
0.7 km
Gürültü Engelleme:
Var
Video Kaydı:
Yok
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth Versiyonu:
5.1

Sena 5R Dual İnterkom Fiyatları

Sena 5R Dual İnterkom Fiyat Geçmişi

Sena 5R Dual İnterkom Ürün Ailesi

Sena 5R Dual İnterkom İkili Cihaz 13.623,00 TL
Sena 5R İnterkom Tek Cihaz Fiyat bulunamadı

Sena 5R Dual İnterkom Temel Özellikleri

Var
0.7 km
Var
Yok
5.1
Şarj Süresi:
2.5 saat
Hoparlör Çapı:
40 mm
Ağırlık:
42 g
Giriş Arayüzü:
Kask Uyumu:

Sena 5R Dual İnterkom Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• İnterkom Bağlantısı Var
• Bağlantı Sayısı 2 kişi
• Menzil (İnterkom-İnterkom) 0.7 km
• Giriş Arayüzü Type-C
• Kulanım Süresi 36 saat
• Şarj Süresi 2.5 saat

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Genişlik 76 mm
• Yükseklik 41 mm
• Derinlik 27 mm
• Ağırlık 42 g

Sena 5R Dual İnterkom Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.